قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۵۹۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

گردهمایی دبیران جشنواره رشد «در آستانه پنجاه سالگی»اش

نخستین هم اندیشی از سلسله نشست های «در آستانه پنجاه سالگی» با دعوت از تمامی دبیران و برگزارکنندگان دوره های قبلی جشنواره بین المللی فیلم رشد برگزار خواهد شد.

گردهمایی دبیران جشنواره رشد «در آستانه پنجاه سالگی»اش

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از ستاد خبری جشنواره فیلم رشد، نخستین هم اندیشی از سلسله نشست های «در آستانه پنجاه سالگی» عصر فردا (چهارشنبه ششم شهریور) با دعوت از تمامی دبیران و برگزارکنندگان دوره های قبلی جشنواره بین المللی فیلم رشد در موزه سینمای ایران برگزار خواهد شد. 

وحید گلستان دبیر چهل و نهمین جشنواره فیلم رشد (دبیر امسال) با اعلم این خبر ابراز امیدواری کرد با برگزاری سلسله نشست هایی با حضور صاحب نظران، هنرمندان، متخصصان آموزش و برگزارکنندگان سال های قبل، بتواند تا زمان برگزاری جشنواره چهل و نهم که امسال از ۲۴ آبان تا ۱ آذرماه برگزار خواهد شد، دستورالعمل یا سند راهبردی تحول جشنواره فیلم رشد را بر اساس خرد جمعی و در راستای اسناد تحول آموزش و پرورش کشور تنظیم کند.

وی افزود: در دعوت از همراهان سال های گذشته جشنواره، هیچ خط و مرزی در نظر نگرفتیم. از تمامی دبیران و همکاران ادوار جشنواره های گذشته دعوت کردیم تا با حضورشان از نقطه نظراتشان درباره ابعاد ساختار تحولی در پنجاهمین دوره جشنواره (در سال آینده) بهره برداری نماییم.

گلستان با توجه به ضرورت تحول ساختار جشنواره تأکید کرد: امروزه هم مفهوم آموزش علم و هم زیرساخت های تولید و پخش فیلم با توجه به زیرساخت های پسا اینترنتی دچار تحول عمده ای شده اند. جشنواره فیلم های علمی، آموزشی و تربیتی رشد هم که در نوع خود اولین در ایران و آسیا بوده و در جهان از جایگاه علمی معتبری برخوردار است، نمی تواند نسبت به این تحول بی اعتنا بماند. بنابرین نگاه ما به برگزاری جشنواره فراتر از یک مأموریت اداری، در راستای سند تحول وزارت آموزش و پرورش و متناسب با جایگاه علمی امروز ایران در دنیا خواهد بود؛ و در این مسیر از همفکری تک تک کارشناسان، هنرمندان و مخاطبانی که دغدغه تحول در ساختار آموزش کشور را دارند استقبال خواهیم کرد.

نخستین هم اندیشی از سلسله هم اندیشی های «درآستانه پنجاه سالگی» ششم شهریورماه ساعت ۱۹ در سالن سینمای موزه ملی سینمای ایران واقع در خیابان ولیعصر، باغ فردوس برگزار خواهدشد.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha