قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۵۹۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

یارمحمدی نشست امروز کمیسیون عمران مجلس را تشریح کرد:

بررسی لایحه مشارکت عمومی- خصوصی/تعیین مشوق های قانونی برای واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی

عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز این کمیسیون، مشوق های قانونی برای واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی تعیین شد.

بررسی لایحه مشارکت عمومی- خصوصی/تعیین مشوق های قانونی برای واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علیم یارمحمدی عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز این کمیسیون، گفت: نشست امروز با دستور کار ادامه بررسی لایحه مشارکت عمومی- خصوصی برگزار شد و مواد 23 تا 26 این لایحه مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در نشست امروز موضوع وضعیت بیمه ای کارگران پروژه های نیمه تمام دولتی و وضعیت این افراد پس از واگذاری این پروژه ها به بخش خصوصی مورد بررسی قرار گرفت.

وی گفت: یکی دیگر از موضوعات بررسی شده، تعیین تکلیف مسائل مالیاتی مرتبط با پروژه های عمرانی نیمه تمام بود، همچنین در این رابطه، مشوق های قانونی برای جذب بخش خصوصی و واگذاری پروژه های نیمه تمام به این بخش تعیین شد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: یکی دیگر از دستور کارهای امروز این کمیسیون، بررسی سوالات نمایندگان از محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی بود که به دلیل سفر وزیر مربوطه، این دستور به نشست هفته آینده کمیسیون موکول شد./

پایان پیام

منبع خانه ملت
ثبت نظرات
captcha