قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۵۹۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۲۰ هکتار زمین برای فضای سبز محله های جنوبی بوشهر تامین شد

استان ها بوشهربوشهر نایب رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: ۲۰ هکتار زمین برای احداث فضای سبز مورد نیاز محله های جنوبی بوشهر در تنگک سوم تامین شد.

۲۰ هکتار زمین برای فضای سبز محله های جنوبی بوشهر تامین شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، کیوان هاشم زاده روز سه شنبه در نشست علنی شورای شهر بوشهر افزود: تامین این میزان زمین در ضلع جنوبی ورزشگاه شهید مهدوی واقع است که در تعامل صورت گرفته با اداره کل راه و شهرسازی و محقق شده است.

وی بیان کرد: کمبود جدی فضای سبز در بوشهر بویژه در محلههای جنوبی ایجاب می کند در سریع ترین زمان ممکن نسبت به آغاز عملیات اجرایی این پروژه اقدام شود.

هاشم زاده افزود: زمین تملک شده برای احداث فضای سبز تنگک ها به لحاظ قرار گرفتن در جوار ورزشگاه شهید مهدوی به عنوان محل بازی دیدارهای خانگی تیم شاهین می تواند علاوه بر اهالی ساکن در محلات برای هوادارانی که از شهرها و روستاهای حومه می آیند محلی برای استراحت و تفریح باشد.

وی اضافه کرد: سرانه فضای سبز شهر بوشهر هم اکنون قابل قبول نیست ولی با اجرای پروژه یاد شده افزایش قابل توجه سرانه فضای سبز این شهر را شاهد خواهیم بود.

عضو شورای اسلامی شهر بوشهر یادآور شد: برای احداث فضای سبز محله باغ زهرا  نیز برنامه ریزی در دست اقدام است تا پس از اتمام مطالعات زمینه اجرای فضای سبز این محله در مکان پیش بینی شده فراهم شود.

هاشم زاده اظهارداشت: در بازدید صورت گرفته بالای ۷۰ تا ۸۰ درصد از کوچه های خاکی محله تنگک های بوشهر آسفالت و یا زیرسازی بسیاری از آنها انجام شده که این روند نوید بخش توسعه و پیشرفت این محله ها در آینده نزدیک است.

وی گفت: با این وجود کارهای مهم دیگری نیز برای اجرا در تنگک ها باقیمانده که باید نسبت به آنها سرعت بخشی شود.

۷۲۱۲/۶۰۴۳

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha