قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۵۸۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

احضار فرزانه کابلی به دادگاه

پس از جنجالی شدن اجرای رقص «گروه حرکت» در کنسرت سالار عقیلی «فرزانه کابلی» بازیگر در صفحه اینستاگرام خود از احضار شدنش به دادگاه خبر داد.

احضار فرزانه کابلی به دادگاه

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، برترین ها: پس از جنجالی شدن اجرای رقص «گروه حرکت» در کنسرت سالار عقیلی «فرزانه کابلی» بازیگر در صفحه اینستاگرام خود از احضار شدنش به دادگاه خبر داد.

فرزانه کابلی در صفحه اینستاگرام خود از رفع سوء تفاهم بعد از احضار به دادگاه خبر داده و نوشت که امروز در کنسرت سالار عقیلی در برج میلاد گروه حرکت حضور نخواهد داشت.

کابلی همچنین به روزنامه شهروند نیز درباره احضارش گفت که اعلام کرده «اگر این کار اشکال داشته چرا مجوز گرفته است. معتبرترین نهادهای نظارتی یعنی مرکز هنرهای نمایشی و شورای نظارت بر نمایش وزارت ارشاد این کار را دو بار بازبینی و هر دو بار هم اجرا را قبول کرده اند و به آن مجوز داده اند.»

پیش از این نیز فرزانه کابلی در صفحه اینستاگرامش تاکید کرده بود که این اجرا با مجوز روی صحنه رفته است.

او با نقش آفرینی در سریال فتو انیمیشن «علی کوچولو» بخشی از خاطره جمعی کودکان و نوجوان دهه شصت تبدیل شد اما پیشتر بازی در تئاتر را آغاز کرده بود.

کابلی همچنین در تئاتر چه به عنوان بازیگر و چه طراح و کارگردان فعالیت داشت و در سال های گذشته نیز در چند فیلم سینمایی نقش آفرینی کرد.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha