قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۵۷۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اطلاعیه دفتر روحانی درباره پوشش نامناسب برخی میهمانان

روابط عمومی دفتر رئیس جمهور در خصوص پوشش نامناسب برخی میهمانان یک مراسم اطلاعیه ای صادر کرد.

اطلاعیه دفتر روحانی درباره پوشش نامناسب برخی میهمانان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم: در پی انعکاس برخی مطالب رسانه ای در خصوص پوشش نامناسب و حاشیه ساز تعداد معدودی از حاضران در همایش «ارائه دستاورد های دولت تدبیر و امید در توسعه زیرساخت های روستایی»، روابط عمومی ریاست جمهوری با صدور اطلاعیه ای، توضیحاتی ارائه کرد.

در این اطلاعیه آمده است که "انتخاب و دعوت میهمانان همایش یاد شده، از سوی نهاد های صنفی و محلی مرتبط با موضوع برنامه انجام شده و دفتر و نهاد ریاست جمهوری در این مرحله نقشی نداشته است. در عین حال برگزارکنندگان همایش پیش و در حین اجلاس، به میهمانان همایش، در خصوص رعایت شئونات اسلامی و فرهنگی در حوزه پوشش، تذکر داده بودند. "

روابط عمومی نهاد ریاست جمهوری همچنین با تاکید بر اینکه "بیش از هزار نفر از روستائیان عزیز از سراسر کشور به این مراسم دعوت شده بودند که با پوشش های متنوع و گوناگون متناسب با فرهنگ خود در سالن همایش حضور داشتند"، افزوده است: بخشی از میهمانان برنامه از جامعه محترم اقلیت های مذهبی کشور بودند و با تن پوش سنتی و محلی خود در مراسم حاضر شده بودند که قبل از آغاز برنامه به طبقه دوم سالن راهنمایی شدند.

در این اطلاعیه همچنین آمده است: با وجود همه این موارد، ضمن تقدیر از حساسیت دلسوزان نسبت به رعایت کامل موازین شرعی و فرهنگی و به ویژه حجاب اسلامی، مسئله به وجود آمده قابل اغماض نبوده و دستور پیگیری و برخورد با خاطیان صادر شده است.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha