قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۵۵۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

روحانی: خدمت به مردم افتخار است

رئیس جمهور گفت: صبح وقتی برای خدمت به مردم کارت حضور در محل کار را زدیم، تا آن لحظه ای که توان داریم کارمان را ادامه دهیم، چون خدمت به مردم افتخار است.

روحانی: خدمت به مردم افتخار است

: حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز در مراسم افتتاح همزمان چند طرح ملی در هفته دولت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، گفت: امیدوارم همه ما بتوانیم از مسیر و راه مخلصانه آن دو شهید برای کشور و رفاه ملت مان استفاده و بهره برداری کنیم همچنانکه آن دو شهید این چنین بودند.

وی با شاره به آشنایی خود با شهیدان رجایی و باهنر از قبل از انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: وقتی این دو شهید نخست وزیری و ریاست جمهوری را بر عهده گردیدند در تواضع این ها یک سر سوزن تغییر نکردند و همان رجایی و باهنر قبل انقلاب بودند و این خیلی مهم است که در فراز و نشیب زندگی و در روز های سخت و در روز های راحت روح و قدرت و توانایی و اراده انسان و تواضع انسان در برابر مردم تغییر پیدا نکند.

رئیس جمهور با اشاره به خاطره ای از شهید رجایی اظهار داشت: صبح وقتی کارت حضور در محل کار را زدیم برای خدمت به مردم و تا آن لحظه ای که توان داریم کارمان را ادامه داد و افتخار کنیم خدمت به مردم افتخار است.

ادامه دارد...

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha