قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۵۴۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نصب ۵۵۶ کنتور هوشمند چاه های مجاز کهگیلویه و بویراحمد

مدیرعامل آب منطقه ای با اشاره به نصب ۵۵۶ کنتور هوشمند بر چاه های آب گفت: با بهره بردارنی که کنتور نصب نکنند برخورد می شود.

نصب ۵۵۶ کنتور هوشمند چاه های مجاز کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از نصب ۵۵۶ کنتور هوشمند چاه های استان خبر داد و گفت: نصب کنتور هوشمند از جمله اقداماتی است که در راستای تعادل بخشی سفره های آب زیر زمینی انجام می شود و مهمترین هدف آن اندازه گیری حجم آب برداشت شده توسط بهره برداران منابع آب و جلوگیری از هرگونه برداشت غیرمجاز است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد افزود: با نصب این دستگاه های هوشمند تعادل بین منابع و مصارف زیر زمینی با دقت بیشتری انجام می شود و انتظار می رود بهره برداران نهایت استفاده بهینه را از این تکنولوژی را به کار گیرند.

وی عنوان کرد: عملیات استخراج اطلاعات کنتور یا به صورت مستقیم با استفاده از قرائت گر دستی و کارت شارژ و یا با استفاده از سامانه قرائت از راه دور صورت می گیرد که ناظران به طور منظم سالی ۶ بار بر اساس برنامه زمان بندی توسط معاونت حفاظت و بهره.برداری شرکت، دشت های استان را متناسب با الگوی کشت و تقویم آبیاری رصد  می کنند.

این مسوول نهادینه کردن مصرف صحیح و بهینه آب را از دیگر سیاست های نصب این فن آوری و تکنولوژی روز بیان کرد و خواستار همکاری همه عوامل از جمله بهره برداران و کشاورزان شد.

وی به نحوه برخورد با کسانی که نسبت به نصب این دستگاه ها اقدام نمی کنند اشاره کرد و گفت: ارجاع به سیستم قضایی و در مرحله بعد عدم ارائه خدمات از جمله عدم تمدید پروانه بهره برداری و قطع برق چاه در دستور کار شرکت آب منطقه ای است.

انتهای پیام/۸۲۰۲۴

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha