قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۵۰۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تولید سخت افزار رمزگذاری با امنیت بسیار بالا

یک شرکت تجاری از تولید سخت افزاری جدید برای رمزگذاری داده ها خبر داده که از این طریق می توان از فایل ها و داده های خصوصی به شکل بهتری حفاظت کرد.

تولید سخت افزار رمزگذاری با امنیت بسیار بالا

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از نیواطلس، یک شرکت تجاری از تولید سخت افزاری جدید برای رمزگذاری داده ها خبر داده که از این طریق می توان از فایل ها و داده های خصوصی به شکل بهتری حفاظت کرد. این سخت افزار کلید رمزگذاری پورتک ساوی نام دارد که از کلید رمزگذاری سخت افزاری 256 بیتی AES استفاده می کند.

 

برای باز کردن قفل فایل های ذخیره شده بر روی سخت افزار مجهز به این کلید رمزگذاری کاربر باید هم کلید فیزیکی و هم کلمه رمز گنجانده شده در آن را در اختیار داشته باشد. از همین رو روش مذکور به ایمن سازی کامل فایل های ذخیره شده می انجامد.

خود سخت افزار رمزگذاری یادشده هم از آلومینیوم بسیار مستحکم و مقاوم ساخته شده است. برای استفاده از این ابزار باید سخت افزار مجهز به قفل رمزگذاری یادشده را به رایانه خود متصل کنید و بعد از انتقال و ذخیره سازی فایل یا فایل های مورد نظر کلمه عبوری را برای رمزگذاری وارد کنید. هزینه خرید و استفاده از این سخت افزار 120 دلار است.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha