قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۴۸۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تولیت و مدیران عالی آستان مقدس حضرت عباس (ع) از آستان قدس رضوی دیدن کردند

استان ها خراسان رضویمشهد تولیت اجرایی و مدیران عالی آستان مقدس حضرت عباس (ع) در مشهد حضور یافته و از ظرفیت های موسسات و مجموعه های فرهنگی و اقتصادی آستان قدس رضوی دیدن کردند.

تولیت و مدیران عالی آستان مقدس حضرت عباس (ع) از آستان قدس رضوی دیدن کردند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی روز دوشنبه در آخرین روز حضور این گروه در مشهد در دیدار با تولیت اجرایی و مدیران عالی آستان مقدس حضرت ابوالفضل العباس (ع) در حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) گفت: ملت های مسلمان ایران و عراق از ظلم و جور حاکمان مستبد رهایی یافته اند و این کشورهای برادر، دوست و همسایه متعلق به اهل بیت (ع) هستند.

مصطفی خاکسار قهرودی افزود: پیشرفت، تکامل و توسعه کشور عراق باعث مباهات ماست و اینکه آستان های مطهر اهل بیت (ع) در آن کشور هر روز به جنبه های مختلف از خدمات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی می پردازند جای خوشحالی دارد.

وی اظهار امیدواری کرد ماحصل جلسات منظم و تخصصی که در این مدت بین آستان قدس رضوی و آستان مقدس حضرت عباس (ع) برگزار شده، به افزایش رفاه حال زائران و توسعه بیش از پیش اماکن متبرکه متعلق به اهل بیت (ع) بیانجامد.

تولیت اجرایی آستان مقدس حضرت ابوالفضل العباس (ع) نیز در این دیدار گفت: در زمینه های قرآنی، فرهنگی، سلامت و اقتصاد به توافقات بسیار خوبی دست یافته ایم که با تمرکز بیشتر نتایج آن به زودی مشخص خواهد شد.

محمد عبدالحسین الاشیقر افزود: موضوعات خدمت به زائران و بازسازی اعتاب مقدسه از اولویت های مورد نظر آستان مقدس حضرت عباس (ع) بوده است.

۷۴۸۹/۶۰۵۳

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha