قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۴۶۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

افتتاح یک مجموعه تفریحات آبی در تنکابن

استان ها مازندران نوشهر – – همزمان با سومین روز از هفته دولت ، عصر دوشنبه یک مجموعه تفریحات آبی با حضور مسئولان محلی در تنکابن افتتاح شد.

افتتاح یک مجموعه تفریحات آبی در تنکابن

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان تنکابن در آیین افتتاح این مجموعه تفریحی گفت : فاز نخست این مجموعه شامل استخر عمیق و کم عمق ، سالن سونای خشک و مرطوب ، جکوزی ، سالن ویژه ماساژ و.. در دو طبقه احداث شده است.

روح الله امین شکوهی افزود : برای احداث این مجموعه چهار میلیارد تومان هزینه شده است که حدود یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به صورت تسهیلات با معرفی سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری به بانک پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه در استخر این مجموعه شنا چهارگانه آموزش داده می شود ، اظهار داشت : تا سال ۹۲ تنکابن دارای تنها یک استخر دولتی بود که با حمایت های دولت در ارائه تسهیلات ، هم اکنون چهار استخر خصوصی و دو استخر دولتی در این شهرستان داریم.

به گفته رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان تنکابن ، در فاز دوم این مجموعه احداث سالن اجتماعات و راه اندازی سرسره آبی در دستور کار است.

وی یادآور شد : امروزه بسیاری از مردم استخرها را به شنا کردن در دریا ترجیح می دهند و این مسئله می تواند در کاهش غریق در دریا تاثیر گذار باشد .

شهرستان ۱۷۰ هزار نفری تنکابن در غرب مازندران قرار دارد.

/۱۶۰۲/۷۵۱۳/۱۸۹۹

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha