قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۴۵۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز:

۳۴ کیلومتر از راه های روستای شهرستان کرج نیازمند آسفالت است

کرج - مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز گفت: ۳۴ کیلومتر از راه های روستای شهرستان کرج نیازمند آسفالت است.

۳۴ کیلومتر از راه های روستای شهرستان کرج نیازمند آسفالت است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، تقی رضایی عصر دوشنبه در حاشیه بهره برداری از پروژه راه آسفالت روستای «مُورود» واقع در بخش آسارا (محور کرج – چالوس) که به مناسبت هفته دولت انجام شد، اظهار کرد: در شهرستان کرج حدود ۱۷۱ کیلومتر راه روستایی وجود دارد که حدود ۳۴ کیلومتر به صورت خاکی و راه شوسه بوده و نیازمند آسفالت است.

وی میزان اعتبار مورد نیاز برای آسفالت ۳۴ کیلومتر راه خاکی را ۷۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: طبق توافقی که با فرمانداری کرج شده اعتبار آسفالت راه های روستایی از منابع مالی دولت (اسناد خزانه) و به صورت ریالی اختصاص یابد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز گفت: برای انجام ۳۶ کیلومتر عملیات آسفالت ۱۱ میلیارد تومان قرارداد داریم، امید است این پروژه ها تا دهه فجر به بهره برداری برسد.

رضایی در خصوص پروژه راه آسفالت روستای مُورود که امروز به بهره برداری رسید نیز گفت: ۵.۵ کیلومتر طول مسیر آسفالت شده است.

وی ادامه داد: هزینه کرد پروژه آسفالت راه روستایی مُورود بالغ بر سه میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بوده است و در حال حاضر یک میلیارد تومان نیز به پیمانکار پروژه بدهکار هستیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز با اشاره به اینکه ایمن سازی راه روستایی مُورد نیز در آینده عملیاتی خواهد شد، گفت: همیشه چند برابر اعتبارات تخصیصی برای پروژه های راه اعتبار صرف کرده ایم، انتظار داریم که از منابع مالی استانی البرز برای انجام پروژه های راه تخصیص بیشتری صورت گیرد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha