قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۴۴۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دستگیری یک شرور به جرم شرکت در نزاع دسته جمعی

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت، از دستگیری یکی از اراذل و اوباش که با حضور در یک نزاع دسته جمعی، اموال عمومی و خصوصی را تخریب و شهروندان را مجروح کرده بود، خبر داد.

دستگیری یک شرور به جرم شرکت در نزاع دسته جمعی

سرهنگ سعید راستی در این باره اظهار کرد: اواسط ماه گذشته تعدادی از اراذل و اوباش جنوب غرب تهران در محله شمشیری با انواع سلاح سرد از جمله شمشیر، قمه، چماق و ...  ایجاد درگیری و نزاع دسته جمعی کردند. این افراد طی این نزاع اقدام به عربده کشی و ضرب و جرح چند تن از شهروندان کردند. همچنین تعدادی از خودروها را تخریب کرده و پیش از رسیدن پلیس از محل متواری شدند.

وی با بیان اینکه پلیس از لحظات اولیه تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری متهمان آغاز کردند گفت: ماموران پلیس طی عملیات های متفاوت تعدادی از این اراذل و اوباش را که در درگیری نیز حضور داشتند شناسایی و دستگیر کردند، اما همچنان برخی از این افراد متواری بودند.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت، با بیان اینکه تحقیقات برای دستگیری این افراد ادامه داشت تا اینکه یکی از افراد به نام «م» که در درگیری حضور داشت دستگیر شد افزود: پس از شناسایی «م» بر اساس دستور مقام قضایی متهم به جرم قدرت نمایی و تخریب اموال عمومی و خصوصی در حوالی محله "یافت آباد" دستگیر و به دادسرا تحویل داده شد.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت، با اشاره به این که پلیس، اجازه قدرت نمایی به افراد مخل نظم عمومی را نمی دهد، اظهار کرد: تلاش برای دستگیری سایر اراذل و اوباش حاضر در این درگیری، همچنان ادامه دارد.


سرهنگ راستی، در پایان از شهروندان خواست در صورت برخورد با موارد خلاف قانون و مقررات اجتماعی و روبرو شدن با آسیب های اجتماعی، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند تا در اسرع وقت به موضوع رسیدگی شود.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha