قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۴۴۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مقاومت خیره کننده گوشی ردمی نوت 8 پرو در برابر وزنه 90 کیلوگرمی

یک فیلم جدید از گوشی ردمی نوت 8 منتشر شده که حکایت از مقاومت عجیب این گوشی در برابر فشار و ضربه دارد. این نخستین باری نیست که مقاومت این گوشی مورد توجه واقع می شود.

مقاومت خیره کننده گوشی ردمی نوت 8 پرو در برابر وزنه 90 کیلوگرمی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، یک فیلم جدید از گوشی ردمی نوت 8 منتشر شده که حکایت از مقاومت عجیب این گوشی در برابر فشار و ضربه دارد. این نخستین باری نیست که مقاومت این گوشی مورد توجه واقع می شود.

دوام خیره کننده گوشی ردمی نوت برابر ضربه و فشار از همان روزهای نخست رونمایی مورد توجه بسیاری از افراد بود.

در هفته های گذشته شاهد پرت کردن این گوشی از بالای پله ها، ایستادن روی آن و حتی لگد زدن به صفحه ردمی نوت 8 پرو بودیم و اکنون در یک آزمایش جدید مشخص شده این گوشی نسبت به وزن نیز از مقاومتی خیره کننده برخوردار است. یک زوج در حساب ویبو خود فیلمی از یک گوشی ردمی نوت 8 پرو منتشر کرده اند که نشان می دهد یک وزنه 90 کیلوگرمی روی گوشی قرار دارد اما صفحه نمایش سالم می ماند.

این فیلم ثابت می کند که گوشی ردمی نوت 8 یک گزینه عالی برای ورزشکاران و به ویژه وزنه برداران است. درواقع این گوشی ا مقاومت خیره کننده خود تضمین می کند که کاربران یک ورزشی بی خطر خواهنند داشت. اگرچه این فیلم و آزمون به شدت در صفحات مجازی پر طرفدار شده و توجه بسیاری را نیز به سمت خود جلب کرده است اما طبیعی است که هنوز از سوی شرکت سازنده تایید نشده و حتی می تواند تایید نشود. با این وجود قدرت این گوشی مورد توجه بسیاری واقع شده و تعداد زیادی از کاربران مایلند از این گوشی استفاده کنند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha