قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۴۴۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آذری: از چند باشگاه پیشنهاد دارم/ برای ذوب آهن آرزوی موفقیت می کنم

مدیرعامل سابق باشگاه ذوب آهن می گوید از چند باشگاه برای مدیرعاملی پیشنهاد دارد اما فعلا قصد دارد مدتی در کنار خانواده اش باشد.

آذری: از چند باشگاه پیشنهاد دارم/ برای ذوب آهن آرزوی موفقیت می کنم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سعید آذری، مدیرعامل سابق باشگاه ذوب آهن درباره جدایی اش از این باشگاه اظهار کرد: یک جابجایی ساده بود که حق هر سازمانی است.

او درباره صحبت های که راجع به مدیرعاملی اش در پرسپولیس و استقلال می شود بیان کرد: یک مدیرعامل با سابقه من، وقتی از سازمانش جدایش می کنند، برای بقیه باشگاه ها جذابیت دارد. چند باشگاه با من صحبت کرده اند ولی اسمی از آن ها نمی برم. البته فعلا برنامه من این است که مدتی با خانواده ام باشم و صبر کنم تا ببینیم قسمتم چیست.

آذری در پاسخ به این پرسش که آیا زمان مدیرعاملی او در ذوب آهن، مدیران کارخانه و هیات مدیره به دنبال برکناری منصوریان بودند یا خیر، گفت: من در جریان این مسائل نیستم و سعی می کنم وقتی از جایی می روم در کارهای اجرایی اش دخالت نکنم. به عنوان هوادار ذوب آهن و کسی که حدود ۴۰ سال پیراهن این باشگاه را به تن کرده تنها کاری که می توانم بکنم آرزوی سلامتی و پیروزی برای این باشگاه است. برای همه بازیکنان و مدیریت آرزوی موفقیت دارم. مسائل ذوب آهن دیگر به من ارتباطی ندارد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha