قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۴۲۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ماشین های الکترونیکی تویوتا برای بازی های المپیک 2020 آماده می شوند / 3700 وسیله نقلیه در راه مراسم توکیو

 المپیک و پارالمپیک سال آینده در توکیو برگزار می شود و گروه خودروسازی تویوتا در نظر دارداستقرار گسترده ای از وسایل نقلیه ای که با باتری و  برق کار می کنند در این مراسم داشته باشد.

ماشین های الکترونیکی تویوتا برای بازی های المپیک 2020 آماده می شوند / 3700 وسیله نقلیه در راه مراسم توکیو

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  المپیک و پارالمپیک سال آینده در توکیو برگزار می شود و گروه خودروسازی تویوتا در نظر دارداستقرار گسترده ای از وسایل نقلیه ای که با باتری و  برق کار می کنند در این مراسم داشته باشد.

این گروه خودروسازی می گوید كه برای المپیك 3700 محصول یا وسایل نقلیه فراهم می كند ، 90٪ از آنها با برق کار می کنند و این می تواند به معنای هیبریدی باتری ، هیدروژن یا حتی گاز برقی باشد. از میان 3 هزار و 700 دستگاه خودرو ، 850  مورد با باتری خواهد بود و 500 مورد از آنها نیز دارای سلول سوختی است.

وسایل نقلیه در هر شکل و ابعادی عرضه می شوند: اتومبیل ، اتوبوس ، شاتل ، اسکوتر ، موتور سیکلت. به نظر می رسد تویوتا بازی های المپیک را شانس بزرگ خود برای نشان دادن ترکیب ماشین های آزمایشگاهی و جایگزین با سوخت می داند و قصد ندارد این فرصت را هدر دهد.به همین ترتیب ، تویوتا قصد دارد به هر ناوگان رسمی مورد استفاده در بازی های المپیک و پارالمپیک کمترین میزان هدف آلایندگی را تزریق کند.

ماشین های الکترونیکی تویوتا برای بازی های المپیک 2020 آماده می شوند / 3700 وسیله نقلیه در راه مراسم توکیو

البته تویوتا با انتشار هیبرید پریوس در سال 1997 پیشگام در زمینه سوخت های جایگزین بود. اما از آن زمان تاکنون با رشد و رها شدن خودروهای برقی و پر فروش در بازارهای انبوه نسبت به  تسلا عقب مانده است. ، جنرال موتورز ، نیسان و دیگر شرکت های خودروسازی هم به دنبال تسخیر همین جایگاه هستند. این گروه سازنده خودرو اعلام كرده است كه شش خودرو الکتریکی جدید را از سال 2020  تا 2025 ارائه خواهد کرد.

بیشتر  وسایل نقلیه در حمل و نقل تعداد زیادی از مردم در مقایسه با حالت های حمل و نقل عمومی مانند مترو ، قطار و اتوبوس ناکارآمد هستند. طبق گزارش ها ، توکیو در تلاش است تا اتوبوس های کافی برای تأمین خواسته بازی های المپیک را تأمین کند ، به طوری که کمیته برگزار کننده پیش بینی می کند که نیاز به حداکثر 2000 اتوبوس در روز برای اطراف شهر و حداقل دو برابر تعداد رانندگان داشته باشد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha