قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۴۱۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

خاکسپاری نامتعارف در آرامستان تهران که جنجالی شد! +تصاویر

فیلمی چند دقیقه ای از یک مراسم خاکسپاری غیر متعارف در یک آرامستان اطراف تهران چند روزی است که در فضای مجازی دست به دست میشود.

خاکسپاری نامتعارف در آرامستان تهران که جنجالی شد! +تصاویر

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری میزان: چند روز پیش بود که فیلمی به ظاهر از یک مراسم خاکسپاری در شبکه اجتماعی دست به دست می شود، هنجار شکنی و رفتار های خارج از عرف همراه با سوت، کف و موسیقی در این فیلم با توجه به اینکه مراسم خاکسپاری است بسیار نامتعارف و ساختار شکنانه به نظر می آید و انسان را به فکر فرو می برد.

در توضیحات این فیلم عنوان شده بود که این اتفاق در بهشت زهرا رخ داده است، اما در همان نگاه اول و با تامل و توجه به فضا های موجود، تصاویر قبور، مکان و علامت ها به راحتی میتوان فهمید که این فیلم به هیچ وجه مربوط به بهشت زهرای تهران نبوده با وجودی که بهشت زهرا ۷۵۰ هکتار وسعت و قریب به یک میلیون و پانصد هزار سنگ قبر دارد و فیلم منتشره مربوط به یکی از گورستان های شهر های اطراف تهران است.

فارغ از اینکه، برگزاری این چنین مراسمی در هر کجا و با هر شکلی که باشد خاکسپاری غیر متعارف محسوب می گردد، جامعه شناسان و پژوهشگران حوزه مطالعات اجتماعی و فرهنگی باید بروز چنین مسائلی در جامعه، هرچند بسیار اندک انجام شود بررسی کنند.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha