قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۳۹۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرماندار نهاوند:

طرح گردشگری سراب گیان نهاوند تدوین شده است

نهاوند - فرماندار نهاوند گفت: طرح گردشگری سراب گیان نهاوند تدوین شده است.

طرح گردشگری سراب گیان نهاوند تدوین شده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مراد ناصری شامگاه دوشنبه در آیین بهره برداری فاز اول روشنایی سایت اصلی سراب گیان، اظهار کرد: از ابتدای سال ۹۷ تاکنون هر ۴ ماه یک پروژه در حوزه ساماندهی و ایجاد زیرساخت های گردشگری در شهرستان نهاوند کلنگ زنی و بخشی از آن ها به بهره برداری رسیده است.

وی با اشاره به ایجاد زیرساخت های گردشگری در سراب های گیان و گاماسیاب، تصریح کرد: در سراب گاماسیاب نهاوند با توجه به اجرای پروژه سد گرین و نامشخص بودن ارتفاع تاج سد عملیات اجرایی در سراب تاکنون ممکن نبود که خوشبختانه با توجه به اینکه پروژه سد هیچ منافاتی با رونق گردشگری در سراب گاماسیاب ندارد این مهم نیز باقدرت در دستور کار قرارگرفته است.

فرماندار نهاوندادامه داد: مبلغ ۷ میلیارد تومان طی بازدید معاون سازمان برنامه وبودجه کشور داز نهاوند ر راستای توسعه و ایجاد زیرساخت های گردشگری در سراب ها به شهرستان اختصاص داده شد.

وی با اشاره به اینکه طرح گردشگری سراب گیان تهیه شده است، گفت: در حال حاضر برای بررسی کارشناسی دقیق تر این طرح دست نگهداشته ایم اما طی روزهای آینده این مهم نیز اجرایی می شود.

ناصری با اشاره به فعالیت مجموعه توزیع نیروی برق استان همدان در شهرستان نهاوند گفت: امروز اجرای فاز دوم روشنایی سایت اصلی سراب گیان در دستور کار قرارگرفته و در این زمینه انتظار داریم شهرداری و شورای شهرگیان نیز بیش ازپیش پای کار باشند تا شاهد رونق هرچه بیشتر سراب گیان به عنوان نقطه هدف گردشگری طبیعی شهرستان و استان همدان باشیم.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha