قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۳۹۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

راه اندازی رشته روانشناسی در دانشگاه آزاد اسلامی یزد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد گفت: امسال برای اولین بار رشته روانشناسی با آزمون از طریق سازمان سنجش خواهیم داشت.

راه اندازی رشته روانشناسی در دانشگاه آزاد اسلامی یزد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، معصومه طباطبایی از یزد، با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی یزد با 9 واحد و یک مرکز دانشگاهی در همه شهرستان های استان یزد فعال است گفت: مقطع کاردانی تا دکترا در مرکز استان و برخی از واحدهای استان یزد وجود دارد و دانشجو پذیرش می کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد خاطرنشان کرد: به غیر از شهرستان های خاتم و بهاباد، واحدهای دانشگاه آزاد در مابقی شهرستان ها تا مقطع ارشد هم دارند و شهرستان های اردکان، یزد، میبد، تفت، ابرکوه و بافق تا مقطع دکترا دانشجو پذیرش می کنند.

وی با بیان اینکه پذیرش دانشجو در مقاطع ارشد و دکترا از طریق آزمون سازمان سنجش اعلام و ظرفیت نیز از همان طریق مشخص می شود خاطرنشان کرد: همچنین در مقطع کاردانی و کارشناسی دو نوع رشته داریم که یکی با آزمون و دیگری بدون آزمون بوده که رشته های با آزمون عمدتا رشته های پزشکی و پیراپزشکی را شامل می شود که آن هم از طریق سازمان سنجش ظرفیت پذیرش مشخص خواهد شد.

طباطبایی با اشاره به اینکه امسال برای اولین بار رشته روانشناسی را با آزمون از طریق سازمان سنجش  در دانشگاه اسلامی واحد یزد خواهیم داشت تصریح کرد: رشته روانشناسی در مقطع کارشناسی است که ظرفیت آن را هم سازمان سنجش معین خواهد کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد ادامه داد: مقاطع کاردانی و کارشناسی اکثر رشته های علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، هنر و معماری که دارای رشته های متنوعی هم هستند بدون آزمون دانشجو پذیرش می کنند و متقاضیان می توانند با استفاده از سوابق تحصیلی و مراجعه به https://www.azmoon.org/ مراحل ثبت نام را انجام دهند.

انتهای پیام/90013

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha