قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۳۷۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بازسازی ۳۵۰ خانه سیل زدگان خوزستانی توسط مسجدی های تهران/ ۱۱۰ خانه تحویل شد

معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد گفت: قرارگاه حوزه علمیه بقیه الله با کمک مسجدی های تهران بنا دارد بیش از ۳۵۰ خانه این منطقه را بازسازی کند.

بازسازی ۳۵۰ خانه سیل زدگان خوزستانی توسط مسجدی های تهران/ ۱۱۰ خانه تحویل شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام حجت الله ذاکر معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد در گفت وگو با با اشاره به برنامه مساجد تهران جهت ارائه کمک به سیل زدگان اظهارداشت: براساس طرح «هر مسجد یک خانه» مسجدی ها و ائمه جماعات تهران در مناطق مختلف برای بازسازی منازل و کمک رسانی به سیل زدگان اقدام کردند که در این راستا تعدادی از ائمه جماعات و نمازگزاران مساجد تهران به همراه قرارگاه جهادی حوزه علمیه بقیه الله بازسازی منازل آسیب دیده منطقه عین 2 اهواز را برعهده گرفته اند.

وی گفت: منطقه عین ۲ اهواز دارای بیش از ۴۰ هزار جمعیت است که منازل بسیاری از مردم این منطقه آسیب دیده است که در مجموع قرارگاه حوزه علمیه بقیه الله با کمک مسجدی های تهران بنا دارد بیش از ۳۵۰ خانه این منطقه را بازسازی کند.

ذاکر ادامه داد: به مناسبت عید غدیرخم تعداد ۱۱۰ منزل سیل زدگان این منطقه آماده تحویل شد که روز گذشته با برگزاری جشن بزرگی به مناسبت این عید، روند تحویل این منازل با حضور حجت الاسلام سید ناصرالدین نوری زاده رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد، سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان، حجت الاسلام موسوی فرد نماینده ولی فقیه در خوزستان، حجت الاسلام دسمی تولیت حوزه علمیه بقیه الله (عج) تهران انجام شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد گفت: این قرارگاه همچنین بنا دارد ۱۴ باب منزل مسکونی جدید نیز برای مردم این منطقه احداث کند.

وی با بیان اینکه قرارگاه حوزه علمیه بقیه الله متشکل از روحانیون و طلاب این حوزه علمیه است که تعدادی از آنها ائمه جماعت مساجد تهران هستند، تصریح کرد: این قرارگاه در قالب گروه های جهادی ۷۰ نفره در این منطقه در حال انجام برنامه های عمرانی جهت بازسازی منازل هستند.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha