قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۳۷۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کودک روس پس از ۳ شب آوارگی در جنگل پیدا شد! +عکس

کودک روس پس از ۳ شب آوارگی در جنگل پیدا شد! +عکس

: یک کودک ۵ ساله اهل روسیه پس از سه شب سرگردانی در جنگل به شکلی باورنکردنی سالم پیدا شد.

این کودک در هنگام پیدا شدن گفت اصلا نترسیده است.

امدادگران به مدت سه شب به دنبال این کودک گشتند. او زمانی گم شده بود که به پیروی از مادربزرگ خود قصد داشت قارچ های وحشی را انتخاب کند، زارینا آگوونینا در منطقه جنگلی نیژنی نوگورود گم شد که بسیار متراکم و خطرناک است.
روسیه

همزمان با امدادگران، مردم محلی و سگ ها جستجو برای یافتن زارینا را آغاز کردند. اما روز ها گذشت و هیچ ردی از مارینا نبود. با توجه به خطرناک بودن منطقه، نگرانی هایی وجود داشت که این دختر ممکن است توسط خرس ها خورده شده باشد، زیرا علائم زندگی خرس ها در نزدیکی محل گم شدن او وجود داشت.

در نهایت یکی از امدادگران این کودک را یافت. یک نجات دهنده به نام الکسی که در حالی که کودک را در آغوشش داشت گفت:"جالب ترین چیز این است که از او سؤال کردیم:" می ترسی؟ او گفت نه! من فقط تشنه ام و می خواهم کیک بخورم و به خانه بروم! "

بدن زارینا دچار کم آبی شدید شده بود و پشه ها بدنش را مورد حمله قرار داده بودند، اما به جز این ها شرایط فیزیکی او پایدار بود. یک چالش مهم در یافتن زارینا این بود که او از صدای بلند مردانه وحشت داشت و در نتیجه امدادگران زن با صدای بلند او را صدا می زدند تا نترسد. با همه این ها زارینا سالم و سلامت پیدا شد و خوشبختانه از سوی حیوانات خطرناک نیز مورد حمله قرار نگرفته بود.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha