قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۳۵۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ارائه خدمات بهداشتی و مشاوره های روانی به زنان و دختران مناطق سیل زده گمیشان

نماینده صندوق جمعیت سازمان ملل متحد در جمهوری اسلامی ایران گفت: این صندوق در زمان حوادث و بلایای طبیعی با تمرکز برروی زنان و دختران، خدمات بهداشتی و مشاوره های روانی ارائه می دهند.

ارائه خدمات بهداشتی و مشاوره های روانی به زنان و دختران مناطق  سیل زده گمیشان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از گرگان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر لیلا الصائجی جودان نماینده صندوق جمعیت سازمان ملل متحد در جمهوری اسلامی ایران با هادی حق شناس استاندار گلستان دیدار و پیرامون مشکلات مناطق سیل زده گفتگو و تبادل نظر کردند. 

استاندار گلستان عصر امروز یکشنبه 3 شهریور در پایان نشست با نماینده صندوق جمعیت سازمان ملل متحد اظهار کرد: صندوق جمعیت سازمان ملل متحد بنا به درخواست وزارت امور خارجه، در حوادث و بلایای طبیعی با تمرکز برروی زنان و دختران، خدمات بهداشتی و مشاوره های روانی ارائه می دهند. 

* بسته های حمایتی بهداشتی و مشاوره های روانی به زنان و دختران مناطق سیل زده گمیشان ارائه شد
هادی حق شناس افزود: این نماینده، امروز به منظور بازدید از مناطق سیل زده استان به گلستان سفر کرده و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی و بهزیستی، بسته های حمایتی بهداشتی و مشاوره های روانی به زنان و دختران این مناطق ارائه می دهد. 
نماینده صندوق جمعیت سازمان ملل متحد در جمهوری اسلامی ایران نیز دیدار گفت: بسیار خوشحال هستم که برای اولین بار در ایران، این طرح در شهرستان گمیشان اجرا می شود.
دکتر لیلا الصائجی جودان افزود: در این طرح، بهداشت باروری، حمایت های اجتماعی روانی، مهارت های زندگی برای بانوان و دختران آموزش داده می شود تا بتوانند به زندگی عادی خود بازگردند. 

انتهای پیام/2307/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha