قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۳۴۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیر کل هنرهای تجسمی وزارت ارشاد:

هنرهای تجسمی بزرگترین خانواده هنری کشور است

ایلام - مدیر کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: هنرهای تجسمی بزرگترین خانواده هنری کشور است.

هنرهای تجسمی بزرگترین خانواده هنری کشور است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مهدی مظفری شامگاه یکشنبه در آیین اختتامیه بیست و ششمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان ایران در محل دانشگاه ایلام افزود:  هنرهای تجسمی بزرگترین خانواده هنری کشور بوده که هنرمندان زیادی در رشته های مختلف آن در مناطق مختلف کشور فعالیت دارند.

وی افزود: در مجموع یک میلیون هنرمند در سراسر کشور در حوزه تجسمی فعالیت دارند که از این تعداد ۲۰۰ هزار نفر حرفه ای کار می کنند.

مظفری با بیان اینکه این هنرمندان در ۱۰رشته از جمله عکاسی، خوشنویسی، نگار گری، پوستر و غیره فعالیت دارند ادامه داد: یکی از افتخارهای حوزه هنرهای تجسمی انجمن خوشنویسان ایران است که تاکنون دو میلیون هنرمند خوشنویس را تربیت کرده است.

مدیر کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: از مجموع ۱۰رشته هنرهای تجسمی تاکنون هفت انجمن هنری به ثبت رسیده است.

وی تصریح کرد: برگزاری این جشنواره در ایلام با شرکت ۱۲۷هنرمند جوان حوزه تجسمی و حضور اساتید طراز اول این حوزه افتخاری برای این استان محسوب می شود.

آیین اختتامیه بیست و ششمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان ایران شامگاه یکشنبه با حضور مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسئولان محلی و هنرمندان در محل دانشگاه ایلام برگزار شد.

بیست و ششمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان ایران از ۳۰ مرداد تا سوم شهریورماه به میزبانی استان ایلام برگزار شد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha