قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۳۲۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

 ۶۶ طرح عمرانی در شهرستان قلعه گنج به بهره برداری رسید 

استان ها کرمانجیرفت همزمان با دومین روز از هفته دولت ۶۶ طرح عمرانی با اعتبار ۹۹ میلیارد ریال با حضور امام جمعه، فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان قلعه گنج به بهره برداری رسید.

 ۶۶ طرح عمرانی در شهرستان قلعه گنج به بهره برداری رسید 

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فرماندار قلعه گنج روز یکشنبه اظهار داشت: بخشی از این طرح ها شامل ۱۴ طرح توسعه شبکه و رفع افت ولتاژ برق با اعتبار ۲۳ میلیارد ریال است.
عطا ناوکی از افتتاح ۲۲ واحد پرورش بز شیری مورسیای اسپانیایی در شهر نمونه اقتصاد مقاومتی خبر داد و گفت: هر واحد با اعتبار یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال  و جمعا ۲۸ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال با مشارکت جهاد کشاورزی و بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به صورت پرداخت تسهیلات راه اندازی شد.
وی به بهره برداری از ۱۵ طرح  آبیاری تحت فشار اشاره و تصریح کرد: این طرح ها در ۳۱۳ هکتار و با اعتبار ۴۲ میلیارد ریال توسط سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان به صورت بلاعوض راه اندازی شد.
فرماندار قلعه گنج از ساماندهی ۱۳ گلزار شهید در این شهرستان خبر داد و گفت: این طرح با اعتبار ۲ میلیارد ریال توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران انجام شد.
وی همچنین به بهره برداری از یک باب خانه مسکونی زنان بی سرپرست اشاره کرد و گفت: این طرح با اعتبار ۵۰۰ میلیون ریال توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) اجرا شد.
ناوکی از طرح هادی روستای چاهلک بخش مرکزی قلعه گنج خبر داد و گفت: این طرح نیز با اعتبار سه میلیارد ریال و با مشارکت بنیاد مسکن و بخشداری مرکزی قلعه گنج اجرا شد.

مرکز شهرستان قلعه گنج در فاصله ۴۲۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع شده است.
۷۴۵۰/۷۴۲۹

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha