قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۳۱۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بهره برداری از ۶ پروژه عمرانی راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام در هفته دولت

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام گفت: در هفته دولت با حضور مسوولان استانی 6 پروژه عمرانی راهداری حمل و نقل جاده ای ایلام با اعتبار 99 میلیاردریال و اشتغالزایی بیش از 100 نفر افتتاح یا کلنگ زنی خواهد شد.

بهره برداری از ۶ پروژه عمرانی راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام در هفته دولت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، نورالله دلخواه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام عصر امروز در ایلام اظهار کرد: در هفته دولت با حضور مسوولان استانی 6 پروژه عمرانی راهداری حمل و نقل جاده ای ایلام با اعتبار 99 میلیارد ریال و اشتغالزایی بیش از 100 نفر افتتاح یا کلنگ زنی خواهد شد.

وی افزود: این پروژهها شامل روکش آسفالت راه های فرعی و روستایی شهرستان ایلام به طول 15 کیلومتر، روکش آسفالت راه های فرعی و روستایی شهرستان آبدانان به طول 12 کیلومتر، روکش آسفالت  محور ایلام_حمیل به طول 9 کیلومتر، روکش آسفالت راه های فرعی شهرستان ملکشاهی به طول 5 کیلومتر است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تصریح کرد: همچنین در هفته دولت ساختمان راهداری بدره با اعتبار 1 میلیارد و 500 هزار تومان افتتاح و کلنگ احداث پل فدک و اصلاح مسیر به طول 700 متر با اعتبار 30 میلیارد ریال به زمین زده خواهد شد.

وی ادامه داد: رفع نقاط حادثه خیز جاده ای  یکی از دلایل کاهش تلفات برون شهری و روستایی ایلام است که در این راستا از ابتدای سال جاری تاکنون 100 نقطه مستعد حادثه در این استان شناسایی شده است.

به گفته دلخواه، طول کل راه های استان ایلام 3187 کیلومتر و راه های روستایی نیز 1647کیلومتر است.

انتهای پیام/970821

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha