قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۳۰۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استاندار ایلام:

بروکراسی بر سر راه سرمایه گذاری باید شکسته شود

ایلام - استاندار ایلام گفت: بروکراسی بر سر راه سرمایه گذاری باید شکسته شود.

بروکراسی بر سر راه سرمایه گذاری باید شکسته شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، قاسم سلیمانی دشتکی ظهر روز یکشنبه  در نشست کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان ایلام، با تاکید بر شکسته شدن بروکراسی بر سر راه سرمایه گذاری در استان، اظهار داشت: چه دلیلی برای معوق ماندن ۶ ماه کار یک متقاضی وجود دارد و چرا پیگیری مصوبات کارگروه به کندی پیش می رود.

وی تاکید کرد: حمایت از طرح های اشتغالزایی و رونق تولید در استان باید با همت مضاعف اقدام و از سرمایه گذاران ذیصلاح و کارآفرینان واقعی حمایت کرد.

استاندار ایلام در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص مجتمع گردشگری ایوان گفت: اقدامات لازم برای مجتمع گردشگری ایوان صورت گیرد و  ظرف یک هفته تغییر کاربری با کمترین قیمت انجام شود.

سلیمانی دشتکی اضافه کرد: بانک نیز تنها با قبول پروانه ساخت اقدامات لازم را برای پرداخت تسهیلات ظرف دو هفته به این مجتمع اقدام کند.

وی در خصوص بیمارستان کوثر شهر ایلام نیز گفت: با توجه به امهال تسهیلات سرمایه ثابت از محل زلزله در زمان سررسید تسهیلات موضوع مورد بررسی قرار گیرد.

رفع مشکلات مجتمع گردشگری و شرکت خوراک دام و طیور شمس ایوان، واحد تولید کود شیمیایی شهرستان دهلران، شرکت کبیر بام دره شهر تولیدکننده قیر ایزوگام  و بیمارستان کوثر ایلام در دستور کار ستاد تسهیل و رفع موانع تولید قرار گرفت.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha