قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۲۹۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سلب عضویت علیرضا رحیمی از هیئت رئیسه مجلس رای نیاورد

رئیس کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس گفت: سلب عضویت علیرضا رحیمی از هیئت رئیسه مجلس رای نیاورد و ایشان همچنان به عنوان عضو هیئت رئیسه فعالیت خواهند کرد.

سلب عضویت علیرضا رحیمی از هیئت رئیسه مجلس رای نیاورد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، غلامرضا کاتب رئیس کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس دهم  درباره جلسه امروز این کمیسیون گفت: ۳۲ نفر از نمایندگان مجلس برای سلب عضویت آقای رحیمی هیئت رئیسه مجلس درخواست داده بودند و جلسه بررسی این درخواست برگزار شد.

کاتب ادامه داد: معترضین در این جلسه نظرات خودشان را اعلام کردند؛ آقای رحیمی نیز دفاعیات خودش را انجام داد و در نهایت رای گیری صورت گرفت.

وی یادآور شد: پس از شمارش آرا موضوع سلب عضویت آقای رحیمی از هیئت رئیسه مجلس رای نیاورد و ایشان همچنان به عنوان عضو هیئت رئیسه فعالیت خواهند کرد.

کاتب در خاتمه درباره درخواست نمایندگان برای سلب عضویت رحیمی از هیات رئیسه گفت: آقای رحیمی سوالی را از وزیر دفاع مطرح کرد که ارتباطی با وزیر دفاع ندارد. ایشان ادعا کرد که سپاه فیلمی در اختیار آقای کریمی قدوسی گذاشته اما سپاه قطعا این را رد کرده است، معترضین هم سوالشان این بود که اگر این فیلم سندیت نداشته هیات رئیسه نباید اجازه پخش آن را می داد و در صورتی که هیات رئیسه اشتباه کرده دلیلی ندارد از وزیر در این باره سوال شود.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha