قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۲۹۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استاندار مرکزی اعلام کرد؛

لزوم گسترش نقش آفرینی شهرستان خمین در اقتصاد استان مرکزی

اراک- استاندار مرکزی گفت: با تأمین زیرساخت ها با توجه به ظرفیت های موجود شهرستان خمین، این شهرستان می تواند درعرصه اقتصاد استان مرکزی نقش مهم و اثرگذار داشته باشد.

لزوم گسترش نقش آفرینی شهرستان خمین در اقتصاد استان مرکزی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سید علی آقازاده ظهر یکشنبه در جمع مردم قورچی باشی در مسجد جامع این شهر، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران با قدرت و پایداری مردم روستاها به ثمر رسیده است و پس از انقلاب، روستاییان در سنگر تامین کالا و  مایحتاج، موجب ثبات انقلاب شدند و حال وظیفه دولت است که در کنار این مردم زیرساخت ها را برای تحول در اقتصاد تامین کند.

آقازاده تاکید کرد:  بخشی از روستاییان در روستاها ماندند و بخشی نیز روستا را ترک کردند، اما برای برگشت آنها که مهاجرت کرده اند و ماندگاری آنها که مانده اند از سوی دولت باید انگیزه ایجاد شود.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: البته در شرایط کنونی دولت نیز مشکلات خاص خود را دارد اما با تمام تنگناهای به وجود آمده از سوی دشمنان تامین زیرساخت های کشور به خصوص در روستاها با هدف ایجاد اشتغال پایدار روستایی را در برنامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: دولت تلاش دارد تا در مورد خرید محصولات کشاورزان در رابطه با قیمت ها تجدید نظر کند. در استان مرکزی هم پیگیری های لازم صورت گرفته است تا برای خرید محصولات کشاورزی به قیمت مناسب و به سرفه برای کشاورزان اقدام شود. امیدوارم این اتفاق بیفتد و موجب انگیزه بیشتر برای کشاورزان شود.

استاندار مرکزی تصریح کرد: زیرساخت ها هرچه بیشتر مهیا باشد موجب جذب سرمایه است. سرمایه هر جا باشد ایجاد اشتغال و اقتصاد پر رونق می کند. زیرساخت ها می تواند در توسعه اقتصادی نقش مهمی ایفا کند. بنابراین در استان تلاش شده زیر ساخت برای جذب سرمایه گذاری و در نهایت توسعه اقتصاد و اشتغال پایدار مهیا گردد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha