قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۲۳۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اخلاق حرفه ای به دانش تخصصی غنا و زیبایی می بخشد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل اخلاق حرفه ای را موجب غنا و زیبایی دانش تخصصی دانست.

اخلاق حرفه ای به دانش تخصصی غنا و زیبایی می بخشد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اردبیل، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل، دکتر اسحاق رسولی اظهار کرد: قدرت انواع مختلفی دارد که در اراده افراد تأثیر می گذارد؛ قدرت پول، مقام و دانش از جمله این قدرت هاست اما قدرت دانش و تخصص اقتدارش بالاتر است و همه ناخودآگاه در مقابل این قدرت تسلیم می شوند.

وی با تأکید بر اخلاق مدار بودن دانش آموختگان پزشکی افزود: تکمیل کننده و آنچه که به قدرت دانش و تخصص غنا و زیبایی می بخشد و تأثیر آن را بیشتر می کند، اخلاق است. دانش و اخلاق همراه هم قدرت بالاتر و منزلت اجتماعی بالاتری را برای فرد به ارمغان می آورند و می توانند عامل سعادت و پیشرفت فرد و جامعه شوند.

رسولی ضمن گرامیداشت زادروز حکیم بوعلی سینا و با تبریک روز پزشک، پیامبران و امامان را طبیبان نفس ها، قلب، فکر و اندیشه انسان ها دانست و بر الگو قرار دادن پیامبران و امامان در آینده حرفه ای دانش آموختگان تأکید کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل تصریح کرد: جامعه پزشکی شکل گرفته از افرادی فرهیخته و خدوم است که در بدترین لحظات عمر انسان به دادشان می رسند و با دستان شفابخش خود امید و سلامتی را به افراد هدیه می دهند و با اتکاء به خداوند، دستان شفابخش پزشکان، معجزه به همراه خواهد داشت.

رسولی افزود: جوانان ما آرمان گرا و دارای فطرت پاک هستند و رسیدن به مرحله ای که افراد مریض با دیدن خوی و خصلت پزشکان جوان، شفا پیدا کنند قدرت روحی بالاتر برای حفظ این فطرت پاک و تعهد اخلاقی بالاتر را می طلبد.

رسولی با اشاره به موفقیت ها و دستاوردهای دانشکده پزشکی واحد اردبیل گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل اولین دانشگاه ایجاد شده در این استان و دانشکده پزشکی واحد اردبیل اولین دانشکده تأسیس شده در این دانشگاه و استان است که دارای اعتبار و جایگاه بالایی در جامعه بوده و همه ساله دانشجویان این دانشگاه در آزمون های مختلف علوم پایه و جامع جزو نفرات برتر هستند.

انتهای پیام/3463/**

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha