قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۲۱۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کمبود بودجه از دلایل کاهش تعداد سریال های استانی/لزوم توجه جدی به تئاتر

نویسنده و کارگردان سریال تلویزیون«یئددی قاپی» گفت: یکی از علت های اصلی چالش در سریال سازی اردبیل با چالش بحث نقدینگی و بودجه مالی است.

کمبود بودجه از دلایل کاهش تعداد سریال های استانی/لزوم توجه جدی به تئاتر

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی حسن زاده در اردبیل اظهار کرد: اگر بخواهیم وضعیت سریال سازی در اردبیل را با سایر استان های همجوار مقایسه کنیم باید گفت که در گذشته اردبیل فاصله زیادی با سایر استان های شمال غرب گرفته بود و در عرصه فیلم و سریال سازی پیشتاز بود اما متأسفانه برخی مشکلات از جمله مشکل مدیریتی در سال های گذشته باعث کند شدن روند سریال سازی در اردبیل شد

وی افزود: علت اصلی دیگری که سریال سازی را در اردبیل با چالش روبه رو کرده، بحث نقدینگی و بودجه مالی است، در برخی استان ها به سبب رونق اقتصادی، شبکه محلی می تواند در روند ساخت سریال مشارکت مالی جذب کرده و با مشکل مالی مواجه نشود اما در اردبیل تاکنون این اتفاق نیافتاده است.

نویسنده و کارگردان سریال تلویزیونی «یئددی قاپی» در آخرین قسمت از این سریال اجتماعی عنوان کرد: اردبیل در بحث استعداد بازیگری جزو استان هایی است که همیشه درخشیده اما نوسانات سینوسی مدیریتی در روند ساخت سریال اختلالاتی ایجاد کرده است.

وی بیان کرد: در دوره ای رونق تئاتر اردبیل سبب شد با انبوهی از بازیگر مواجه شویم و این امر باعث شد این هنرمندان در تئاتر و سریال حرفی برای گفتن داشته باشند اما متأسفانه امروز چنان که باید از شکوفایی خبری نیست و بر همین اساس کشف بازیگر جدید کار دشواری است.

حسن زاده تصریح کرد: نبود کلاس های بازیگری و نبود بستر مناسب برای کشف استعدادها امروز جزو معضلات این حوزه است که شاید در سال های آینده این مساله بیشتر از این بر پیکر سریال سازی اردبیل ضربه وارد کند.

وی با اشاره به حضور ۶چهره جدید در سریال «یئددی قاپی» اذعان کرد: اگر امروز بخواهیم همزمان دو سریال در اردبیل تولید کنیم حتما در بحث تأمین عوامل با مشکل اساسی برخورد خواهیم کرد و این موضوع فقط مربوط به بازیگری نیست بلکه عوامل فنی را نیز شامل می شود.

انتهای پیام/3463/116

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha