قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۲۰۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سینما و تئاتر کودک مهجور مانده است

مسوول واحد نمایش حوزه هنری قم با بیان اینکه سینما و تئاتر کودک مهجور مانده است، از برگزاری جشنواره های فیلم در استان ها از جمله قم، به عنوان اتفاق مفیدی برای رهایی مهجوریت سینمای کودک یاد کرد.

سینما و تئاتر کودک مهجور مانده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، احمد سلیمانی در گفت وگو با خبرنگاران در حاشیه سی ودومین جشنواره بین المللی فیلم های کودک و نوجوان در قم، با تأکید بر اینکه برگزاری جشنواره هایی مانند جشنواره فجر و جشنواره کودک در سراسر کشور از جمله استان قم اتفاق بسیار خوبی است، اظهار داشت: قطعاً این اتفاق می تواند در رشد فرهنگ دیداری تماشاگران ما مؤثر باشد.

مسوول واحد نمایش حوزه هنری قم با بیان اینکه در گذشته شاهد برگزاری جشنواره های سینمایی در قم نبودیم، افزود: به خاطر وضعیت شهر قم و کمبود امکانات و مسائلی این چنینی، این اتفاق را کمتر در قم شاهد بودیم اما از سال های اخیر، حرکت های خوبی صورت گرفته است.

این کارگردان تئاتر کودک و نوجوان، ادامه داد: سینمای کودک مثل تئاتر کودک مهجور مانده است و نگاه تاثیرگذار و آینده نگری در این حوزه وجود ندارد.

سلیمانی افزود: همت و جدیتی لازم است تا همان طور که در سینما، فیلم های  اجتماعی و کمدی مختلفی ساخته شده و مورد تبلیغ قرار می گیرد و بازیگران تاثیرگذار در آن بازی می کنند، این اتفاق در سینمای کودک نیز بیفتد.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری جشنواره ای مانند جشنواره فیلم کودک و برگزاری آن در شهرستان ها می تواند در توجه به سینمای کودک مؤثر واقع شود.

انتهای پیام/78027

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha