قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۲۰۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

افتخارآفرینی ۱۱ دانش آموز لرستانی در جشنواره کشوری نوجوان خوارزمی

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از کسب رتبه های برتر کشوری دانش آموزان لرستان در اختتامیه جشنواره نوجوان خوارزمی در اصفهان خبر داد.

افتخارآفرینی ۱۱ دانش آموز لرستانی در جشنواره کشوری نوجوان خوارزمی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از خرم آباد، رضا زینی وند مقدم با تبریک موفقیت ارزنده به دانش آموزان مقام آور در جشنواره خوارزمی، اظهار کرد: در پنجمین دوره جشنواره کشوری نوجوان خوارزمی در اصفهان، 11 دانش آموز لرستانی حائز مقام های برتر کشوری شدند.

وی خاطرنشان کرد: محمدحسین ابوالفتحی و بردیا فیروزی در محور پژوهش از ناحیه دو خرم آباد موفق به کسب رتبه اول کشور شد، همچنین عسل عباسیان و سیده عارفه میرزاپور در محور بازارچه از شهرستان نورآباد حائز مقام نخست کشور شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان با اشاره به کسب رتبه اول فاطمه پاپی از ناحیه یک خرم آباد در محور ادبیات و زبان فارسی، افزود: علی قاسم پور و امیر حسین سالاری از ناحیه دو خرم آباد در محور مسابقات آزمایشگاهی حائز رتبه اول، عرشیا جهانی فر و محمد صدرا کهزادی از ناحیه یک خرم آباد در محور دست سازه موفق به کسب رتبه سوم گردیدند.

زینی وند مقدم همچنین از کسب رتبه سوم کشور توسط خانم ها ثنا عبدالی ذهابی و طناز حضوری از ناحیه یک خرم آباد در محور زبان انگلیسی خبر داد.

انتهای پیام/85018

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha