قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۱۹۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۵۹ پروژه عمرانی-اقتصادی هفته دولت در چرداول افتتاح یا کلنگ زنی می شود

۴۶ پروژه عمرانی با اعتبار ۳۲۳ میلیارد ریال و ۱۳ پروژه اقتصادی، سرمایه گذاری با اعتبار ۱۳۲ میلیارد ریال در قالب 59 پروژه در هفته دولت و در چرداول افتتاح یا کلنگ زنی می شود

۵۹ پروژه عمرانی-اقتصادی هفته دولت در چرداول افتتاح یا کلنگ زنی می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مراد یگانه فرماندار چرداول شامگاه امروز در ایلام گفت: ۵۹ پروژه عمرانی، اقتصادی، سرمایه گذاری با اعتبار ۴۶۰ میلیارد ریال هفته دولت در این شهرستان افتتاح یا کلنگ زنی می شود.

وی افزود: از این تعداد ۴۶ پروژه عمرانی با اعتبار ۳۲۳ میلیارد ریال و ۱۳ پروژه اقتصادی، سرمایه گذاری با اعتبار ۱۳۲ میلیارد ریال است.

فرماندار چرداول تصریح کرد: این پروژه ها شامل افتتاح ساختمان بخشداری زاگرس، روکش آسفالت، افاز دوم فنی و حرفه ای چرداول، مدرسه یک و دو کلاسه هلیلان و... است.

وی اظهارداشت: ساماندهی ورودی شهر سرابله به عنوان مرکز شهرستان از خواسته های مردم بود که سال گذشته ۱۵ میلیارد ریال اعتبار و همچنین در سال جاری نیز ۲۵ میلیارد ریال دیگر به آن اختصاص یافت و هم اکنون بیش از ۴۵ درصد رشد فیزیکی دارد.

این مقام مسوول همچنین از تکمیل ۱۰۰ درصدی جاده شاران به میدر به طول ۹ کیلومتر و اعتبار ۱۰ میلیارد ریال خبر داد.

یگانه خاطرنشان کرد: استاندار ایلام سال گذشته ۲ سفر به شهرستان چرداول و بخش هلیلان داشتند که ماحصل این دو سفر ۳۸ مصوبه در حوزه های مختلف راه شهری و روستایی، آب شرب و کشاورزی، مسکن، دامداری، صدا و سیما، سد، سوخت، گازرسانی، پل سازی، خانه بهداشت، پمپاژ آب و.. . بوده است.

شهرستان چرداول با ۷۰ هزار نفرجمعیت به مرکزیت شهر سرابله در ۳۰ کیلومتری ایلام قرار دارد و دارای ۱۴۲ روستا، 4 بخشداری و 5 شهر است.

2الی8 شهریور به عنوان هفته دولت نامگداری شده است.

انتهای پیام/970821

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha