قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۱۸۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استاندار سمنان:

ارتقای خدمت رسانی هدف پروژه های هفته دولت در استان سمنان است

سمنان - استاندار سمنان بابیان اینکه ارتقای خدمت رسانی به آحاد مردم هدف طرح های افتتاح شده در هفته دولت هستند، گفت: تلاش مدیران استان بر کیفیت پروژه ها بوده است.

ارتقای خدمت رسانی هدف پروژه های هفته دولت در استان سمنان است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی رضا آشناگر ، درباره تفکیک پروژه های هفته دولت در سطح استان سمنان و بابیان اینکه در این طرح ها، ارتقای خدمت رسانی و همچنین کیفیت طرح ها لحاظ شده است، ابراز داشت: ۸۸ پروژه بااعتبار ۳۲۶ میلیارد ریال در شهرستان سمنان به بهره برداری می رسد که این طرح ها بیشتر در حوزه خدماتی چون مدرسه سازی، برق، راه و ... هستند.

وی افزود: در شاهرود نیز ۱۷۲ پروژه بااعتبار یک هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال طی ایام هفته دولت به بهره برداری می رسد که آبفای شهری و روستایی، مسکن و شهرسازی، جهاد کشاورزی و ... در زمره دستگاه هایی هستند که در این ایام طرح هایشان را افتتاح خواهند کرد.

افتتاح ۱۲۲ طرح در دامغان

استاندار سمنان گفت: در گرمسار هم که بیش از ۵۵ درصد صنعت استان را در درون خود جای داده نیز طی هفته دولت ۸۹ پروژه عمرانی و اقتصادی بااعتبار ۵۹۸ میلیارد و ۵۳۷ میلیون ریال به بهره برداری خواهد رسید و همچنین ۲۱ پروژه در این شهرستان مستعد بااعتبار ۶۴۱ میلیارد ریال کلنگ زنی خواهد شد.

آشناگر بیان کرد: در مهدی شهر نیز ۳۹ پروژه بااعتبار ۱۵۰ میلیارد و ۷۶۲ میلیون ریال طی ایام هفته دولت افتتاح می شود و کلنگ ۹ پروژه بااعتبار ۱۷۱ میلیارد ریال به زمین زده خواهد شد و در میامی نیز ۹۷ پروژه عمرانی و اقتصادی بااعتبار ۲۳۵ میلیارد و ۷۷۲ میلیون ریال افتتاح و ۱۶ پروژه بااعتبار ۲۸۳ میلیارد ریال کلنگ زنی می شود.

وی بابیان اینکه در دامغان هم ۱۲۲ پروژه طی هفته دولت بااعتبار ۳۲۷ میلیارد ریال افتتاح می شود، افزود: در سرخه نیز ۶۲ پروژه بااعتبار ۳۸۶ میلیارد و ۸۱۲ میلیون ریال بهره برداری و ۱۲ پروژه بااعتبار ۷۰۵ میلیارد ریال کلنگ زنی می شود و در آردان نیز ۳۱ پروژه بااعتبار ۱۰۶ میلیارد و ۷۷۸ میلیون ریال افتتاح می شود.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha