قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۱۸۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کارآمدی دولت

۷۷ طرح عمرانی در سربیشه افتتاح می شود

استان ها خراسان جنوبی بیرجند فرماندار سربیشه گفت: ۷۷ طرح عمرانی و خدماتی در هفته دولت (دوم تا هشتم شهریور) با اعتبار ۱۸۵ میلیارد و ۲۸۱ میلیون تومان در این شهرستان افتتاح می شود.

۷۷ طرح عمرانی در سربیشه افتتاح می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمد محمدی روز شنبه در دیدار با امام جمعه سربیشه به مناسبت آغاز هفته دولت افزود: همچنین عملیات اجرایی هفت طرح با اعتبار ۳۰۵ میلیارد و ۷۳۰ میلیون تومان آغاز می شود.

 وی ادامه داد: با افتتاح طرح های هفته دولت برای ۳۰۵ نفر شغل ایجاد و یا تثبیت خواهد شد و بیش از ۴۱ هزار نفر از مزایای آن برخوردار خواهند شد.

محمدی با بیان اینکه هفته دولت امسال نقطه عطفی، برای شروع برنامه های جدید در شهرستان خواهد بود، اضافه کرد: طرح های افتتاحی شهرستان به گونه ای است که تقریبا اکثر جمعیت سربیشه به صورت مستقیم یا غیرمستقیم از مزایای آن برخوردار خواهند شد.

وی گازرسانی به روستاها، افتتاح فاز اول مجتمع آبرسانی خوشاب، طرح های نوین آبیاری و مرمت قنوات، زیرسازی و آسفالت معابر شهری و روستایی، احداث و آسفالت راه ها و طرح های برق رسانی را از مهمترین طرح های افتتاحی در شهرستان ذکر کرد.

فرماندار سربیشه گفت: همچنین در هفته دولت امسال عملیات اجرایی نیروگاه ۱۰مگاواتی خورشیدی، واحد تولید منیزیم و طرح توسعه کارخانه اکسید منیزیم شهرستان نیز آغاز خواهد شد.

محمدی افزود: برنامه های توسعه شهرستان منطبق بر اسناد بالادستی تدوین شده و اجرای طرح ها براساس اولویت ها اجرایی خواهد شد.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: شهیدان رجایی و باهنر نماد دولت جمهوری اسلامی هستند و مهمترین ویژگی این دو شهید مردمی بودن آنها است.

محمدی افزود: ما باید به خدمتگزاری به مردم افتخار کنیم و دغدغه ای اصلی ما حل مشکلات مردم باشد.

۷۵۵۶*۶۰۵۴

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha