قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۱۸۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۱۱۲ مرکز معارف فعال در استان بوشهر وجود دارد

بوشهر - مسئول اجرایی گروه معارف مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر گفت: بیش از ۱۱۲ مرکز معارف فعال در استان بوشهر وجود دارد.

۱۱۲ مرکز معارف فعال در استان بوشهر وجود دارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، لیلا گشمردی با اشاره به فعالیت مراکز معارف حوزه علمیه خواهران در استان اظهار داشت: بیش از ۱۱۲ مرکز معارف فعال در استان بوشهر وجود دارد.

وی افزود: در این  مراکز فعال،۱۱۰ استاد به بیش از هزار و ۸۰۰ عضو آن تدریس می کنند و علاقه مندان در هر شهری از استان بوشهر که می توانند با مراجعه به حوزه های علمیه شهرستان خود از نزدیک ترین موقعیت مکانی برای شرکت در کلاسها کسب اطلاع نمایند.

گشمردی بیان داشت: طی دو سال در سه مرحله مقدماتی، متوسطه و تکمیلی خواهران شرکت کننده با روخوانی و روانخوانی قرآن، تفسیر قرآن، نهج البلاغه و احکام بانوان، سبک زندگی اسلامی، تحلیل زندگی چهارده معصوم آشنا می شوند.

مسئول اجرایی گروه معارف مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر افزود: مراکز معارف همیشه این آمادگی را دارند که پاسخگوی سئوالات و نیازمندیهای علمی، آموزشی و تربیتی، بانوان و مادران جوان باشند.

وی هدف از برگزاری این دوره ها را کمک به ارتقای سطح علمی و بنیه اعتقادی و مذهبی و مشاوره آسان و سریع در امور تربیتی و خانوادگی به بانوان عنوان کرد.

گشمردی از شناسنامه دار شدن طرح مراکز معارف اسلامی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر خبر داد و گفت: در دیدار اخیر گروهی از نخبگان فرهنگی کشور با رهبر معظم انقلاب بعد از ارایه کامل این طرح و اهداف آن، مقرر شد که مراکز معارف اسلامی مدیریت حوزه علمیه خواهران  استان بوشهر شناسنامه دار شوند و به عنوان طرح ملی به دیگر استان ها ابلاغ و اجرایی گردد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha