قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۱۶۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

در بخشنامه ای به مدیران اعلام شد؛

انتقاد وزیر صنعت از صدور بخشنامه های تکراری مدیران

وزیر صنعت، معدن و تجارت، در بخشنامه ای خواستار کاهش صدور بخشنامه های مکرر و حرکت به سمت ایجاد ثبات در فضای حوزه صنعت، معدن و تجارت شد.

انتقاد وزیر صنعت از صدور بخشنامه های تکراری مدیران

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، رضا رحمانی در بخشنامه ای به معاونان وزارتخانه، روسای سازمان های صمت استانی، مدیران عامل و روسای سازمان ها، شرکت ها، صندوق ها، و موسسات وابسته این وزارتخانه بر لحاظ کردن نظرات اتاق و شورای گفتگو و تشکل های مرتبط در تدوین قوانین و رویه های اجرایی تأکید کرد.

وی کاهش صدور بخشنامه های مکرر و حرکت به سمت ایجاد ثبات در فضای حوزه صنعت معدن و تجارت را سیاست کاری خود معرفی کرده است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت تصریح کرده است که در هنگام بررسی موضوعات مربوط به محیط کسب و کار، تدوین و اصلاح مقررات، آیین نامه ها، بخشنامه ها و رویه های اجرایی، ضمن دریافت نظرات اتاق و شورای گفتگو و تشکل های مرتبط، در ابتدا هماهنگی لازم را با معاونت طرح و برنامه به عنوان مسئول بهبود مستمر محیط کسب و کار وزارتخانه به عمل آورده تا پس از تائید، اقدامات بعدی انجام شود.

این بخشنامه پیرو نامه معاون هماهنگی، نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رییس جمهور، منضم به نامه رییس دفتر معاون اول رییس جمهور و نامه دفتر مقام معظم رهبری، با موضوع "مطالبات بخش خصوصی و راهکارهای اجرایی در جهت تسهیل امر اقتصادی نظام" و همچنین بند (۳) مصوبات هشتاد و ششمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در خصوص مواد (۲) و (۳) قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار، بوده است.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha