قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۱۵۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیسی در بازدید از نمایشگاه صنایع دفاعی:

صنعت دفاعی کشور، تجلی باور راهبردی «ما می توانیم» است

جامعه حقوقی و قضاییتهران رئیس قوه قضاییه گفت: پیشرفت های صنایع دفاعی کشور تجلی باور راهبردی و تاکید همیشگی مقام معظم رهبری مبنی بر موضوع «ما می توانیم» است.

صنعت دفاعی کشور، تجلی باور راهبردی «ما می توانیم» است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش روز شنبه قوه قضاییه، حجت الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی در جریان بازدید از نمایشگاه صنایع دفاعی با تبریک هفته دولت، افزود: حقیقتا جلوه «ما می توانیم» را در بازدید از نمایشگاه صنعت دفاعی کشور دیدیم و این نشان می دهد که جوانان این کشور، فرمایشات راهبردی مقام معظم رهبری و فرمانده معظم کل قوا را با تمام وجود باور کرده اند.

رئیس قوه قضاییه باور و اتکا بر داشته های خود و ارتقای سطح استقلال، عزت و اقتدار را از برجسته ترین مولفه های صنایع دفاعی دانست و گفت: صنایع دفاعی، نماد و نمودی از استقلال صنعتی کشور است و نشان می دهد که با بهره مندی از افکار و اندیشه های بلند به ویژه نیروی متراکم جوان در کشور و باور به دستیابی به پیچیده ترین صنایع هم به لحاظ نرم افزاری و هم سخت افزاری، می توانیم استقلال اقتصادی، صنعتی و کشاورزی را در همه حوزه ها تضمین کرد.

رئیسی با بیان اینکه حرکت جوانان ما در صنایع دفاعی، امید جدی در مردم و یاس و ناامیدی در دشمن ایجاد کرده است، اظهار کرد: به وزیر محترم دفاع هم گفتم که اقدام جوانان عزیز ما در سرنگون سازی پهپاد آمریکایی، میزان ارتقای سطح اقتدار و توانمندی ایران را به تمام مسلمانان و آزادمردان و آزادزنان جهان نشان داد.

رئیس قوه قضاییه خاطرنشان کرد: قطعا این صنایع که مبتنی بر دانش، تخصص، ابتکار، خلاقیت و فناوری بومی است، کاملا در دل ملت ایران و طرفداران انقلاب در عالم که تداوم راهبردی جمهوری اسلامی به شمار می آیند، موجب امید و شادمانی خواهد بود.

بر اساس این گزارش، رئیس قوه قضاییه از بخش های مختلف نمایشگاه صنایع دفاعی بازدید کرد و در جریان تازه ترین دستاوردهای تلاشگران عرصه دفاعی قرار گرفت.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha