قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۱۳۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

افتتاح ۷۴ طرح مخابراتی و ارتباطی در نهاوند

در نخستین روز از هفته دولت 74 طرح مخابراتی و بخش ارتباطات زیرساخت حوزه فناوری اطلاعات در نهاوند مورد بهره برداری قرار گرفت.

افتتاح ۷۴ طرح مخابراتی و ارتباطی در نهاوند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از همدان ظهر امروز و در نخستین روز از هفته دولت 74 طرح مخابراتی و بخش ارتباطات زیرساخت حوزه فناوری اطلاعات با حضور مسوولان شهرستان مورد بهره برداری قرار گرفت.

مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان در آئین بهره برداری از این طرح ها گفت: برای اجرای این تعداد طرح که از یک سال گذشته آغاز شده است 29 میلیارد تومان هزینه شده است. 

مجتبی ساکی گفت: این طرح ها شامل یکپارچه سازی شبکه های تلفن همراه اول و ایرانسل، توسعه اینترنت پرسرعت، نصب سوئیچ تلفن ثابت، نصب تجهیزات فیبرنوری، نصب چند دستگاه خودپرداز در سه روستا، تقویت نسل چهار همراه اول و به روزرسانی کد پستی است.

وی افزود: در خصوص طرح های مخابراتی نیز چندین طرح در بخش زیرساخت ها و احیای پشتیبانی برق روستایی مورد بهره برداری قرار گرفته است.

ساکی گفت: در زمینه مخابراتی نیز 17 هزار از مشترکین مخابرات دارای پرونده استاندارد اشتراک نبودند که از این تعداد 15 هزار مشترک شناسایی و پرونده آنها تکمیل شده و به زودی پرونده مابقی مشترکین به اتمام خواهد رسید.

در این مراسم فرماندار نهاوند نیز گفت: شهرستان نهاوند در حوزه ارتباطات و فناوری با وجود کارهایی که انجام شده از شرایط مطلوبی برخوردار نبوده و مردم از ما در زمینه مطالبات به حقی دارند.

مراد ناصری با ضروری خواندن مساله پاسخگویی مسوولان به مردم افزود: متاسفانه در مخابرات نهاوند مساله پاسخگویی به مردم کمرنگ است و لازم است مسوولان بخش های مختلف مردم را نسبت به امور مختلف مخابراتی توجیه کرده و پاسخگوی آنها باشند.

انتهای پیام/ 3140/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha