قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۱۳۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

جام قهرمانان بازی های ویدیویی ایران آغاز شد

جام قهرمانان بازی های ویدیویی ایران با رقابت بازیکنان در رشته FIFA۲۰۱۹ در تهران آغاز شد.

جام قهرمانان بازی های ویدیویی ایران آغاز شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، جام قهرمانان بازی های ویدیویی، به عنوان بزرگ ترین مسابقات بازی های ویدیویی ایران در سالن مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودک و نوجوان آغاز شد. این رویداد با حضور هزاران نفر از بانوان و آقایان علاقه مند به بازی های ویدیویی از سراسر کشور برپا شده و تا هشتم شهریور ماه ادامه دارد.

پیش از این، دور مقدماتی این رقابت ها در ۹ شهر بزرگ کشورمان شامل اهواز، شیراز، یزد، زاهدان، قم، مشهد، اصفهان، بوشهر و تبریز آغاز شده و نفرات برگزیده به فینال مسابقات در تهران راه پیدا می کنند.

این رقابت ها در رشته های FIFA۱۹، PES۱۹، CS:GO، DOTA۲، Clash Royale، پسرخوانده، Quiz of Kings و مغزینه برگزار شده و قهرمانان هر رشته جوایز نفیسی دریافت می کنند. همچنین قهرمان رشته DOTA۲ قرار است به عنوان نماینده ایران به مسابقات جهانی اعزام شود.

امکان حضور بازیکنان، خانواده ها و علاقه مندان برای تماشای مسابقات در سالن مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودک و نوجوان فراهم است. همچنین علاقه مندی که امکان حضور فیزیکی در محل مسابقات را ندارند، از طریق صفحه رسمی بنیاد ملی بازی های رایانه ای در آپارات به صورت روزانه به طور مستقیم پخش خواهد شد.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت رسمی جام قهرمانان بازی های ویدیویی ایران به نشانی irangamecup.com مراجعه کنید.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha