قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۱۳۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۱۱ نفر طی پنج ماهه نخست امسال در تصادفات درون شهری زنجان جان باختند

استان ها زنجانزنجان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: پنج ماهه نخست امسال ۱۲ نفر در درون شهرهای این استان بر اثر حوادث رانندگی جان خود را از دست داده اند که پنج نفر آنان عابران پیاده (۳ نفر در شهر زنجان، یک نفر در شهر ابهر و یک نفر در ایجرود) بودند.

۱۱ نفر طی پنج ماهه نخست امسال در تصادفات درون شهری زنجان جان باختند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سرهنگ علی اصغر شیرمحمدی روز شنبه افزود: آخرین حادثه رانندگی منجر به مصدومیت و فوت عابر پیاده، روز یکشنبه/ ۲۷ مرداد ماه/ ساعت ۱۰ صبح در شهر ایجرود بود که یک دستگاه کامیون خاور متعلق به شهرداری با یک عابر زن ۷۰ ساله برخورد کرد.

وی اظهار داشت: مصدوم که از ناحیه پا دچار شکستگی شده بود پس از بستری شدن در بیمارستان و انجام عمل جراحی، روز گذشته /جمعه ۱ شهریور ماه جاری/ به علت آمبولی (تشکیل لخته خون در رگ) فوت کرد.

شیرمحمدی، با بیان اینکه راننده کامیون خاور به دلیل حرکت با دنده عقب و عدم توجه به قسمت پشت خودرو، مقصر این حادثه شناخته شد، تاکید کرد: رانندگان هنگام رانندگی به خصوص حرکت با دنده عقب، دقت و احتیاط بیشتری داشته باشند.

در چهار ماه نخست پارسال ۹ نفر در تصادفات درون شهری استان زنجان کشته شدند که پنج نفر آنان عابر بودند و در مجموع پارسال (۹۷) ۳۸ نفر در درون شهرهای این استان بر اثر حوادث رانندگی جان باختند که ۱۷ نفر از کشته شدگان، عابران پیاده بودند.

۶۰۸۴/۶۰۸۵

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha