قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۱۲۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

افزایش سود سرمایه گذاری در قسطی کلاب

افزایش سود سرمایه گذاری در قسطی کلاب

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، امروزه شاهد این موضوع هستیم که اعتماد مردم به برخی مؤسسات دولتی و یا خصوصی در زمینه های سرمایه گذاری به شدت کاهش یافته است و همین موضوع باعث شده تا تمامی سرمایه های خود را به صورت راکد ذخیره کنند. نگهداری سرمایه ها به صورت راکد در حساب های بانکی و یا گاو صندوق هیچ سودی را برای شما به همراه نخواهد داشت بلکه در موارد متعددی ارزش دارایی های آن نیز کاهش می یابد. اما امروز قصد داریم تا با افتخار اعلام کنیم تا با ارائه طرح جدید افزایش سود سرمایه گذاری در قسطی کلاب توانسته ایم تا به کابوس های سرمایه گذاری خاتمه دهیم!

تا کنون فکر کرده اید که اگر جایی وجود داشت که بتوانید سود 25 تا 40 درصدی قطعی بدست آورید چه اقدامی می کردید؟ اگر این اطمینان به شما داده می شد که سرمایه شما حفظ می شود و سودی نیز عایدتان می شود چه کاری انجام می دادید؟ این رقم ها شوخی یا رؤیا نیست بلکه آینده ای است که با طرح افزایش سود سرمایه گذاری در قسطی کلاب به حقیقت پیوسته!

افزایش سود سرمایه گذاری در قسطی کلاب ؛ با ثبات، ماندگار، مطمئن!

سرمایه گذاری در وضعیت کنونی ریسک بزرگی در بازار محسوب می شود اما مردم در چنین شرایطی همواره به دنبال سازمان یا شرکتی هستند که با توجه به مدیریت اصولی و درست توانسته پایداری و ثبات را به ارمغان آورد، زیرا واضح و مبرهن است که ثبات و پایداری مهم ترین ویژگی ای است که در سرمایه گذاری می تواند به عنوان یک معیار در نظر گرفته شود. در نتیجه قسطی کلاب با فعالیت گسترده توانسته ثباتی در سرمایه گذاری ایجاد کرده و هم اکنون سرمایه ای بالغ بر 10 میلیارد را در چرخه اقتصادی به گردش در آورد.

اکنون با تدبیرهای اندیشیده شده توسط مدیران و مسئولان مرتبط طرح افزایش سود سرمایه گذاری در قسطی کلاب اجرایی شده و هم اکنون تمامی کاربران قدیمی و جدید برای سرمایه گذاری با بهترین بازدهی می توانند از همین لحظه اقدام کرده و آینده خود را جور دیگری رقم بزنند.

دارایی و سرمایه راکد خود را در جایی سرمایه گذاری کنید که می دانید ثبات اقتصادی در آن رعایت شده و قطعاً بعد از اتمام دوره قرارداد سود خوبی نصیبتان می شود! پس تا فرصت باقیست ثبت نام و سرمایه گذاری در طرح افزایش سود سرمایه گذاری در قسطی کلاب را از دست ندهید!

برای آن دسته از کاربران و مشتریان جدیدی که از طرح های خاص و ویژه قسطی کلاب اطلاع ندارند همزمان با ارائه طرح افزایش سود سرمایه گذاری در قسطی کلاب به تشریح انواع سرمایه گذاری نیز خواهیم پرداخت تا از سود باورنکردنی 24 تا 35 درصدی بهره مند شوید.

افزایش سود سرمایه گذاری در قسطی کلاب
35 درصد سود سالانه در طرح جدید افزایش سود سرمایه گذاری در قسطی کلاب

اولین طرح و پرسودترین گزینه در بین موارد سرمایه گذاری در قسطی کلاب استفاده از طرح سالانه و پایان قراردادی است که پس از افزایش سود سرمایه گذاری در قسطی کلاب هم اکنون مشتریان می توانند سود 35 درصدی را از آن خود کنند. در این طرح پس از سرمایه گذاری تا پایان مدت قرار داد اصل سپرده و همچنین سود قابل دسترس نبوده و مشتری پس از اتمام مدت قرارداد خود می تواند اصل سپرده و سود باور نکردنی 35 درصدی را دریافت نماید. شاید در نگاه اول این سود کمی غیر باور باشد اما با کمی تأمل در می یابید که با مدیریت اصولی و ثبات اقتصادی شرکت قسطی کلاب این مبلغ به راحتی به دست خواهد آمد. سرمایه گذاری شگفت انگیز را در قسطی کلاب تجربه نمایید.

32 درصد سود ماهانه در طرح جدید افزایش سود سرمایه گذاری در قسطی کلاب

نوع دوم سرمایه گذاری در قسطی کلاب به این صورت است که اصل سپرده تا پایان زمان قرار داد قابل دسترس نبوده و در اختیار شرکت خواهد بود اما سود حاصل از سپرده سرمایه گذاری شده با نرخ 32 درصد به صورت ماهیانه به مشتری ارائه می گردد که در نوع خودش برای چنین سپرده هایی در مؤسسات مشابه رقم قابل توجهی خواهد بود که البته به تازگی در سری جدید افزایش سود سرمایه گذاری در قسطی کلاب این نرخ عرضه شده که به راحتی با تدابیر مدیران قسطی کلاب برای تمام سرمایه گذاران حاصل خواهد شد.

24 درصد سود ماهیانه علاوه بر اصل سپرده در طرح افزایش سود سرمایه گذاری در قسطی کلاب

آخرین نوع سرمایه گذاری در قسطی کلاب به این صورت است که علاوه بر سود ماهانه سپرده اصلی، مبلغ سپرده نیز به صورت مساوی در طول زمان قرار داد تقسیم شده و ماهانه علاوه بر سود سپرده به مشتری اعطا می گردد که هم اکنون چنین طرح بی نظیری با سود 24 درصدی پس از افزایش سود سرمایه گذاری در قسطی کلاب ارائه می شود که می توان گفت برای آن دسته از کاربرانی که با پس انداز های اندک اقدام به سرمایه گذاری می کنند یا نگران اصل سپرده خود هستند بسیار مناسب می باشد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha