قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۱۲۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کاظم زاده: مدال آوران در مسکو تاریخ ساز می شوند/ اردوها با دوره قبل قابل مقایسه نیست

بوکسور وزن 69 کیلوگرم تیم ملی، گفت: هر کسی در مسابقات جهانی مسکو مدال کسب کند، در این رشته تاریخ ساز خواهد شد.

کاظم زاده: مدال آوران در مسکو تاریخ ساز می شوند/ اردوها با دوره قبل قابل مقایسه نیست

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سجاد کاظم زاده ، در پاسخ به این سؤال که شرایط اردوها و تمرینات تیم ملی بوکس در حال حاضر چطور است: گفت: بعد از قهرمانی آسیا شرایط اردوهای تیم ملی خیلی بهتر شده است و با دوره قبل قابل مقایسه نیست. بچه ها در هتل مستقر شدند و از لحاظ مالی هم حقوق ها پرداخت می شود. تمرینات خوب، پرفشار و پرقدرتی را پیگیری می کنیم. مرحله جدید اردوها از صبح امروز(شنبه) آغاز می شود و آخرین مرحله اردو وصل به اعزام خواهد بود.

وی در ادامه صحبت های خود، خاطرنشان کرد: مربیان سنگ تمام گذاشتند، همه با جان و دل کار می کنند، چرا که ما مسابقات سختی مثل مسابقات جهانی را پیش رو داریم و این رویداد برای ما خیلی مهم است. دوره های قبل که مسابقات جهانی در قطر و آلمان برگزار شد حضور نداشتیم و حالا بعد از چند سال راهی مسابقات جهانی می شویم.

بوکسور وزن 69 کیلوگرم تیم ملی در پاسخ به این سؤال که آیا قرار است تیم با ترکیب کامل به مسابقات جهانی روسیه اعزام شود یا خیر، گفت: ما در گذشته سهمیه حضور در مسابقات جهانی را داشتیم، اما تیم ملی به مسابقات جهانی اعزام نمی شد، در حال حاضر شرایط بهتر شده است و به غیر از امید احمدی صفا ، 7 بوکسور به این مسابقات اعزام خواهد شد. رقابت های جهانی واقعا از سطح بالایی برخوردار است چون همه کشورهای خوب دنیا در این مسابقات حضور پیدا می کنند. کشورهایی مثل کوبا، ازبکستان، قزاقستان و حتی آمریکا در مسابقات جهانی حرف های زیادی برای گفتن دارند. همه تیم هایی که در مسابقات جهانی شرکت می کنند با تیم خوبی در این مسابقات حضور پیدا می کنند. به هر حال این مسابقات یک رویداد بزرگ و مفید است.

کاظم زاده در پاسخ به این سؤال که مسابقات جهانی گویا جزء رقابت های کسب سهمیه المپیک حساب نمی شود، اما پس از این دو مسابقه دیگر برگزار خواهد شد که سهمیه المپیک در آن رقابت ها کسب خواهد شد. به نظر شما آیا تیم ملی بوکس می تواند در این مسابقات سهمیه المپیک توکیو 2020 را به دست بیاورد یا خیر، گفت: مسابقات جهانی روسیه جزء رقابت هایی است که سهمیه المپیک محسوب نمی شود. ما یک مرحله مسابقات اقیانوسیه دی ماه پیش رو داریم و یک مرحله مسابقات آسیایی هم اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد که این دو مسابقه جزو رقابت های سهمیه المپیک است. امیدوارم بتوانیم با بیشترین نفرات سهمیه حضور در المپیک را کسب کنیم.

وی در پایان صحبت های خود، گفت: ما در مسابقات جهانی مدال طلا نتوانسته ایم کسب کنیم. اگر شرایط در مسکو پیش برود و بچه ها مدال کسب کنند، بدون شک هر کسی در مسابقات جهانی مدال بدست بیاورد تاریخ ساز خواهد شد. من برای تک تک اعضای تیم ملی آرزو می کنم که این مهم برای آنها رخ دهد. چون واقعا بوکسورها از ته دل تلاش می کنند. امیدوارم دعای خیر مردم پشت سر تیم ملی باشد تا بتوانیم مدال کسب کنیم.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha