قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۱۰۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ضعف خدمات دهی به گردشگران در آبشار «بیشه»/ واکنش میراث فرهنگی چیست؟

عدم خدمات دهی مناسب به گردشگران در منطقه تفریحی آبشار بیشه موجب بروز برخی نارضایتی ها شده است و در همین راستا مدیرکل میراث فرهنگی به مشکلات موجود در این راستا واکنش نشان داده است.

ضعف خدمات دهی به گردشگران در آبشار «بیشه»/ واکنش میراث فرهنگی چیست؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از خرم آباد، لرستان دارای جاذبه های طبیعی و گردشگری بسیار زیبایی است که هر یک به تنهایی می تواند در توسعه گردشگری و رونق اشتغال در منطقه نقش مهمی داشته باشد.

آبشار بیشه در بین جاذبه های گردشگری لرستان دارای اهمیت بسیار زیادی است و در طول سال و به ویژه ایام تعطیلات عید و تابستان هزاران نفر از این جاذبه زیبا دیدن می کنند.

 

اما مشکلی که شاهد آن هستیم، کمبود امکانات و عدم خدمات دهی مناسب به گردشگران در این منطقه توریستی است.

نبود امکانات لازم و خدمات دهی نامناسب موجب گلایه بسیاری از گردشگران شده و این در حالی است که تا کنون اقدامی اساسی در جهت رفع این مشکلات صورت نگرفته است.

 

واکنش مدیرکل میراث فرهنگی لرستان به مشکلات آبشار بیشه

در همین راستا سید امین قاسمی ، امروز در خرم آباد، بیان کرد: آبشار بیشه یکی از مهم ترین ظرفیت های گردشگری استان و کشور است که بنا بر دستور استاندار مدیریت این مجموعه از فرمانداری گرفته شده و به سازمان میراث فرهنگی واگذار شده است

وی بابیان اینکه آبشار بیشه از ابتدا زیر نظر دهیاری و فرمانداری خرم آباد قرار داشته است، افزود: با توجه به غرق شدگی های تابستان و ضعف امکانات رفاهی این مجموعه، تا پایان تابستان سازمان میراث فرهنگی مدیریت این مجموعه را به دست خواهد گرفت.

امکانات موجود پاسخگوی گردشگران نیست

 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان اظهار داشت: طی سال گذشته با پیگیری های میراث فرهنگی یک سری اقدامات عمرانی در این منطقه صورت گرفت اما متأسفانه به علت وقوع سیل تمامی این زیرساخت ها تخریب شد که میزان این خرابی ها را به وزارت کشور اعلام کرده ایم.

قاسمی با اشاره به اینکه امکانات رفاهی آبشار بیشه جوابگوی حجم بالای گردشگران این مکان تفریحی نیست، تصریح کرد: برای حل مشکلات بیشه باید از ظرفیت بخش خصوصی و کمک های دولتی استفاده کنیم متأسفانه بخش خصوصی که در حال حاضر مدیریت این مجموعه را بر عهده دارد بسیار ضعیف عمل کرده و پس از پایان قرارداد این پیمانکار در پایان تابستان پیگیر حل این مشکلات خواهیم بود.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha