قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۰۹۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سایر دستگاه ها قوه قضائیه را در برخورد قاطع با فساد یاری کنند

نماینده گرگان در مجلس گفت: آقای رئیسی در قوه قضائیه اقدامات قاطعی را برای مبارزه با فساد شروع کرده که البته با توجه به گستردگی فساد لازم است تا سایر دستگاه ها نیز در این زمینه به کمک قوه قضائیه بیایند.

سایر دستگاه ها قوه قضائیه را در برخورد قاطع با فساد یاری کنند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، نورمحمد تربتی نژاد نماینده  مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به عملکرد آیت الله رئیسی در قوه قضائیه گفت: آقای رئیسی در عملکرد خوبی در قوه قضائیه دارد و ما شاهد قاطعیت وی در برخورد با مفاسد هستیم و اقدامات وی بسیار امیدوار کننده و مفید است.

وی افزود: آقای رئیسی هم در عرصه مسائل نظری هم در عمل عملکرد قاطعی دارد و امیدواریم که قوه قضائیه در ادامه راه  و با ریاست آقای رئیسی به همین شکل عمل کند.

نماینده  مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با توجه به گسترشی که فساد در سطح کشور داشته مبارزه با مفسدین باید به صورت همه جانبه باشد و دستگاه های دیگر نیز در این ارتباط باید پای کار بیایند و قوه قضائیه را در مبارزه با فساد همراهی کنند. 

تربتی نژاد خاطرنشان کرد: یکی از نکات مثبت در رابطه با آقای رئیسی این است که وی در همین سیستم قضایی رشد کرده و بالا آمده و  از نظر تخصصی و کارشناسی اهلیت لازم را برای این کار دارد. و این در حالی است هیچ رئیس قوه ای تا به حال به اینگونه سلسله مراتب را طی نکرده بود. از سوی دیگر آقای رئیسی دارای عزم راسخی برای مبارزه با فساد نیز هست. 

وی افزود: نکته دیگر این است که همانطور که گفتم دستگاه های دیگر نیز باید برای مقابله با فساد پای کار بیایند تا همه مسئولیت به گردن قوه قضائیه نیفتد و اگر هر قوه ای مشکلات خود را حل کند و در انتصابات دقت لازم صورت گیرد و تا افراد پاکدست به کار گماشته شوند طبیعتا در کار بهتر پیش می رود.

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: متاسفانه به خاطر گستردگی فساد وضعیتی حاکم شده که مردم احساس می کنند از روال قانونی نمی توانند حقشان را بگیرند و همین مسئله باعث شده مردم هم برای پیگیری حقوق شان متوسل به راه های غیرقانونی شوند و دنبال پارتی و سفارش برای پیشبرد کارهایشان باشند.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha