قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۰۶۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

یکه تازی لیتل جاینتس در لیگ پینت بال استان

هفته پنجم لیگ پینت بال استان همچنان با یکه تازی تیم لیتل جاینتس به اتمام رسید.

یکه تازی لیتل جاینتس در لیگ پینت بال استان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از بندرعباس، هفته پنجم سینگو لیگ پینت بال استان در حالی عصر امروز به اتمام رسید که صدر جدول همچنان در اختیار تیم پر قدرت لیتل جاینتس است.

در ادامه مسابقات لیگ پینت بال استان که در زمین سنگو واقع در پارک غدیر برگزار شد در اولین دیدار این هفته دو تیم آکادمی سینگو و پارس مقابل هم صف آرایی کردند که آکادمی توانست با نتیجه دو بر یک از سد حریف خود بگذرد و در دومین دیدار این هفته تیم ام  تی دی توانست با نتیجه یک بر صفر تیم فانتوم را از پیش رو بردارد.

اسنایپر در سومین دیدار این هفته نتوانست مقابل صدر نشین لیگ ایستادگی کند و با نتیجه دو بر یک به حریف قدرتمند خود باخت، دینگو توانست با حساب یک بر صفر فولاد را از پیش رو بردارد و آتش نشانی نیز با نتیجه دو بر صفر به تیم پر مهره بنیاد مسکن باخت.

شهرداری توانست در ششمین بازی هفته پنجم، دو بر یک تیم ویژه را از پیش رو بردارد و در آخرین دیدار این هفته مخابرات هم مقابل سینگو به نتیجه ای بهتر از باخت دو بر صفر نرسید تا همچنان صدر جدول در اختیار مدعیان اصلی قرار بگیرد.

لیگ پینت بال استان هرمزگان بعنوان اولین لیگ پینت بال کشور می باشد که فعالیت خود را آغاز کرده است و مسابقات آن نیز با نظم خاصی برگزار می شود.

لیگ پینت بال یا سینگو لیگ استان با حضور چهارده تیم در جریان است.

پینت بال یکی ازرشته های جذاب ورزشی است که زیر مجموعه هیات ورزشهای همگانی و با مدیریت فرجام دانش در استان فعالیت می کند.

انتهای پیام/۸۸۰۴۹

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha