قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۰۶۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رییس دانشگاه خوارزمی:

اغلب ساختمان های خوابگاهی فرسوده هستند/کمبود ۲۰ میلیاردی اعتبارات برای بازسازی ۸خوابگاه خوارزمی

رییس دانشگاه خوارزمی با تاکید بر اینکه اغلب ساختمان های خوابگاهی این دانشگاه فرسوده و نیازمند بازسازی هستند، گفت:ما پیش بینی کرده بودیم که امسال ۲۰ میلیارد تومان برای بازسازی و تجهیز ۸ ساختمان خوابگاهی هزینه کنیم که متاسفانه به دلیل مشکلات مالی تحقق آن با مشکل مواجه شد.

اغلب ساختمان های خوابگاهی فرسوده هستند/کمبود ۲۰ میلیاردی اعتبارات برای بازسازی ۸خوابگاه خوارزمی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، دکتر عزیزالله حبیبی ضمن بیان این مطلب به برنامه دانشگاه خوارزمی در حوزه تجهیز و بازسازی خوابگاه های این دانشگاه اشاره کرد و اظهار کرد:  با توجه به اینکه دانشگاه امسال با تنگناهای مالی بسیاری مواجه است اما با این وجود تلاش می کنیم اقدامات ضروری در خوابگاه ها را قبل از شروع سال تحصیلی انجام دهیم تا اسکان خوبی برای دانشجویان داشته باشیم.

وی در ادامه تاکید کرد: در حال حاضر ساختمان های دانشگاه خوارزمی به خصوص ساختمان های خوابگاهی فرسوده و نیازمند تجهیز و بازسازی هستند که انجام این عملیات به دلیل محدودیت های مالی در سال جاری ممکن نیست.

دکتر حبیبی همچنین خاطر نشان کرد: براساس پیش بینی های صورت گرفته ما برای تجهیز و بازسازی ۸ خوابگاه دانشگاه خوارزمی که سه خوابگاه در تهران و مابقی در پردیس کرج قرار دارند، به ۲۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم. اما با اعتباری که در اختیار داریم در حال حاضر حدود ۲۰ درصد از ۸ خوابگاه فوق  را می توانیم بازسازی کنیم.

رئیس دانشگاه خوارزمی یادآور شد: خوشبختانه کارهای مرمت ساختمان ۸۶ ساله پروین اعتصامی دانشگاه خوارزمی در حال اتمام است و این ساختمان همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید به بهره برداری خواهد رسید. در واقع طی چهار سال گذشته حدود ۱۰ میلیارد تومان برای تجهیز کامل این ساختمان اعتبار صرف شده است.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha