قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۰۵۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فاکس نیوز:

صید ماهی عجیب الخلقه در دریاچه نیویورک

یک ماهیگیر محلی در نیویورک نوعی ماهی عجیب الخلقه با دو دهان صید کرد. این ماهی که ظاهری وحشتناک داشت، پس از گرفتن چند عکس و انتشارشان علی رغم وزن بالا و ظاهر عجیب از سوی ماهیگیر در آب رها شد.

صید ماهی عجیب الخلقه در دریاچه نیویورک

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، یک ماهیگیر محلی در نیویورک نوعی ماهی عجیب الخلقه با دو دهان صید کرد. این ماهی که ظاهری وحشتناک داشت، پس از گرفتن چند عکس و انتشارشان علی رغم وزن بالا و ظاهر عجیب از سوی ماهیگیر در آب رها شد.

به نقل از فاکس نیوز، دبی گیدز؛ماهیگیر محلی می گوید از لحظه ای که ماهی را در قلاب شکار کرده، احساس کرده یک ماهی با وزن بالا و با قیمت قابل توجه خواهد بود. اما وقتی ماهی را به طور کامل از آب خارج کرده متوجه شده که این ماهی درواقع یک ظاهر باورنکردنی دارد.

او عکس ماهی را در صفحه کاربری خود در فیس بوک منتشر کرد و تا این لحظه بیش از شش هزار بار اشتراک گذاری و بیش از یک هزار کامنت دریافت کرده است. گیدز توضیح می دهد که باورش نمی شده عکس ماهی با دو دهان تا این حد مورد توجه واقع شود و حتی خارجی ها به آن عکس العمل نشان دهند.

طبیعتاً ، این پست فیس بوکی توجه زیست شناسان دریایی را به خود جلب کرد و جالب است که نظرات درباره ظاهر این ماهی بسیار متفاوت است. برای مثال یک نفر می گوید این ماهی دچار پارگی در بخش زیرین دهان خود شده و سپس این پرگی به این شکل جوش خورده است. برخی دیگر می گویند این موضوع حاصل نوعی ناهنجاری ژنتیکی است.

برخی دیگر ادعا کرده اند که این امر به دلیل آلودگی آب دریاچه است. همکار گیدز ، آدام فاکتو با اشاره به این امکان ، به فاکس نیوز گفت: "مطمئناً این یک احتمال جدی است که ماهی آلوده باشد. دریاچه چمپلین به دلیل داشتن یک  سیستم دفع فاضلاب از کانادا و (ورمونت) شناخته شده است. به علاوه ، بسیاری از این ماهی ها آلوده شده اند. "

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha