قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۰۴۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۸۵ شهروند قزوینی از خدمات پزشکی در حاشیه نماز جمعه استفاده کردند

استان ها قزوینقزوین ۸۵ شهروند از خدمات پزشکی طرح شهید رهنمون در حاشیه نماز جمعه شهر قزوین استفاده کرده و مورد معاینه پزشکی قرار گرفتند.

۸۵ شهروند قزوینی از خدمات پزشکی در حاشیه نماز جمعه استفاده کردند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مسئول بسیج جامعه پزشکی استان قزوین در حاشیه برگزاری نماز جمعه به گفت: طرح شهید رهنمون هر هفته با محوریت یکی از پزشکان عمومی در حاشیه نماز جمعه قزوین و در ضلع شرقی مسجد النبی برگزار می شود.

علی طایفه با بیان اینکه در این طرح مشاوره های پزشکی به شهروندان داده می شود، اظهار داشت: امروز ۸۵ شهروند قزوینی با مراجعه به پزشک مستقر در محل مورد معاینه بالینی قرار گرفته و فشار خون آنها سنجش شد.

وی به اجرای این طرح در مناطق محروم استان قزوین اشاره کرد و گفت: طرح شهید رهنمون با هدف ارتقای سلامت و درمان در طبقات ضعیف جامعه صورت می گیرد و یکی از پایگاه های ارایه این طرح در مساجد و حاشیه برگزاری نماز جمعه است.

طایفه با اشاره به اینکه خدمات بسیج جامعه پزشکی در حوزه های مختلف بهداشتی و درمانی صورت می گیرد، خاطر نشان کرد: هرگونه اقداماتی نظیر معاینه بالینی، فشار خون، قند خون، خدمات دندانپزشکی و ... از سوی جهادگران پزشک در نقاط مختلف استان قزوین انجام می شود.

۹۹۲۵*۶۱۰۱

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha