قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۰۳۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

غفوری:انتظار داشتم بهتر شروع کنیم/این توپ ها سنگین است، مشکل لباس هم داریم

کاپیتان تیم فوتبال استقلال گفت:ما فصل بدنسازی خوبی داشتیم و خودم انتظار داشتم خیلی بهتر شروع کنیم..

غفوری:انتظار داشتم بهتر شروع کنیم/این توپ ها سنگین است، مشکل لباس هم داریم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ووریا غفوری بعد از شکست استقلال مقابل ماشین سازی اظهار داشت: من قبل از اینکه حرفی بزنم باید در مورد توپ ها صحبت کنم، این توپ ها با توپ هایی که سال گذشته همه از آن راضی بودند فرق دارد و خلی سنگین است. این حرف من نیست و می توانید از همه تیم ها سوال کنید.

وی افزود: اگر سازمان لیگ به بازیکنان احترام می گذارد و برایش مهم است که بازی ها با کیفیت برگزار شود باید این توپ ها را عوض کند.

کاپیتان استقلال در خصوص مشکلاتی که لباس های این تیم داشت گفت: قرارداد اسپانسر لباس استقلال دیر امضا شده ولی یک مقدار مشکل لباس داریم. امیدوارم مسئولان باشگاه فکری کرده و لباس در خور نام استقلال تهیه کنند. من نمی دانم چه کسی این توپ ها را آورده ولی قطعا باید برای آن فکری شود.

غفوری با اشاره به شکست استقلال گفت:ما فصل بدنسازی خوبی داشتیم و خودم انتظار داشتم خیلی بهتر شروع کنیم، نیمه اول بازی خوبی نکردیم ولی در نیمه دوم بهتر بازی کردیم و بر خلاف جریان بازی روی یک ضد حمله وضربه ازاد گل خوردیم.

وی تاکید کرد: نمی خواهم بهانه بیاورم ولی ما نیاز به حمایت داریم. هوادار هم حق دارد اما ما تغییرات زیادی داشتیم و باید حمایت شویم.

انتهای پیام/ا

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha