قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۲۰۳۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ورامینی ها مغلوب بازی خانگی/ شاهین کرمانشاه ۳ ستارگان ورامین ۱

تیم ستارگان ورامین در خانه با نتیجه ۳ بر ۱ مغلوب تیم شاهین کرمانشاه شد.

ورامینی ها مغلوب بازی خانگی/ شاهین کرمانشاه ۳ ستارگان ورامین ۱

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از ورامین، از سری مسابقات لیگ برتر فوتسال هفته نهم بین دو تیم فوتسال ستارگان ورامین و شاهین کرمانشاه در ورزشگاه دوهزار نفری شهید گلعباسی برگزار شد.

هفته نهم مسابقات لیگ برتر فوتسال در حالی آغاز شد که گیتی پسند اصفهان با یک بازی بیشتر و تفاضل گل با ۱۶ امتیاز در صدر جدول قرار دارد و تیم ستارگان ورامین با ۱۳ امتیاز از ۸ بازی در رده پنجم قرار گرفته است  و تیم شاهین کرمانشاه با ۸ بازی و ۸ امتیاز در انتهای جدول قرار دارد.

نیمه اول مسابقه با حضور بیش از هزار  نفر از فوتبال دوستان در ورزشگاه شهید گل عباسی آغاز شد و هر دو تیم با بازی سرعتی قصد داشتند دروازه یکدیگر را باز کنند که موفق نبودند.

در نیمه اول مسابقه شاگردان رضا داورزنی سرمربی تیم ستارگان ورامین نتوانستند از فرصت هایی که به دست آوردن به خوبی استفاده کنند و در نهایت با نتیجه مساوی به رختکن رفتند.

در نیمه دوم این شاهین کرمانشاه بود که از صحبت های مربیان خود به خوبی استفاده کرده و در دقیقه چهار نیمه دوم توانستند گل اول مسابقه را وارد دروازه ستارگان ورامین کنند.

در ادامه مسابقه بازم این بازیکنان تیم شاهین کرمانشاه بودند که با یک بازی خوب توانستند در دقیقه ۱۴ نیمه دوم گل دوم را وارد دروازه تیم ستارگان کنند.

در ادامه این دیدار ستارگان ورامین در دقیقه ۱۶ توانستند از دو گل خورده خود یک گل را پاسخ داده و در نهایت تیم شاهین کرمانشاه  در دقیقه ۱۷ توانست بار دیگر دروازه ورامینی ها را باز کند و نتیجه بازی را سه بر یک به نفع خود کند.

در ادامه این بازی داور مسابقه در دقیقه ۲۰ صوت پایان بازی را به صدا درآورد و شاهین کرمانشاه با نتیجه  ۳ بر ۱ این دیدار را به نفع خود به پایان رساند و ورامینی ها بار دیگر در زمین خود شکست دیگری را تجربه کردند.

انتهای پیام/۶۷۰۳۷/ت/ث40

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha